Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Torokorszagban milyen elni?

Torokorszagban milyen elni?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem a torok kulturat, es gondoltam ra, hogy talan par honapra jo lenne kimenni. Valaki, akinek van tapasztalata tudna meselni, hogy altalaban milyen ott elni, es mennyire igazak a sztereotipak?
2018. febr. 11. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindegy am, hogy egyedulallo nokent vagy ferfikent mennel am ki...
2018. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Ez sok mindentol fugg. Foleg attol, hogy mennyire jol beszelsz torokul (az elethez elengedhetetlen, mert konkretan senki nem beszel angolul), no vagy-e vagy ferfi (egyedullalo, kulfoldi nokent senki nem fog peldaul lakast kiadni neked, illetve kulfoldikent ott fognak atverni, ahol tudnak, es hivatalosan ugyekben nem igazan vesznek komolyan), es hogy van-e konkret munkaajanlatod (kulfoldieket a legtobb ceg nehezen vagy sehogy nem foglalkoztat, mert nagyon draga, es meg kell indokolniuk, hogy miert nem torok allampolgart akarnak alkalmazni), meg penzed. Ha van egy halom penzed, es par honapig elejtoznel mondjuk egy tengerparti kisvarosban, az nem bonyolult. Eletvitelszeruen ide par honapra "beugrani" viszont kb. lehetetlen, es valoszinuleg instant elmulna a rajongasod a torok kultura irant. Sztereotipiak alatt nem tudom, mire gondolsz. Itt is csak emberek elnek, vannak rosszak, vannak jok. Hosszutavon, illetve a "valosagban" az a hires vendegszeretet nem tapasztalhato, plane ha a vendeg maradni szeretne.
2018. febr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben ha nem a Szulejmán stb ből meritkezel...


Turistaként menjel én is ősszel voltam először de áprilisban megyek két hétre vissza mert annyira tetszett


De szerintem nem igazán élhető hely főleg nem külföldieknek. Legalábbis ha nem turista helyen vagy pl Isztambul külvárosában elég stresszes lenne az életed


Írhatsz privatot nyugodtan ha gondolod

2018. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!