Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » India vagy Indonézia nagyobb...

India vagy Indonézia nagyobb élmény?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Indonézia
2020. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Az alma vagy a korte finomabb? Nekem mindket orszag tetszett, mindketto masert vagyis egyik sem roszabb vagy jobb a masiknal/nagyobb elmeny.
2020. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az se mindegy, hogy hova mész a két országban. India nem kicsi. Nem mindegy, hogy Keralába mész vagy Delhibe vagy Varanasiba. Mondjuk én nem mennék még egyszer, egy koszos, büdös, zajos hely, de ízlések és pofonok. Meg vannak jómódú turistáknak is tiszta, kultúrált helyek az országban. De annyi jobb hely van a világon...
2020. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Utolso, Budapest is koszos, budos nem csak Inida. Viszont szerintem Indiat (is)latni kellene mindenkinek. Sajnos en csak Radzsasztanban voltam meg Agra es Delhi de meg van par utam vissza, lehet hogy most osszel lesz eszak india.
2020. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért Budapestet Indiához hasonlítani... És akkor most azt hagyjuk, hogy az egyik 1000szerese a másiknak és néhány millióval többen élnek benne. Budapest illatfelhő és a nyugalom szigete Indiához (mondjuk Delhihez, vagy egy akár egy kisebb városhoz, Varanasihoz) viszonyítva
2020. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ajanlom setalj az Ors vezer teren vagy a Boraros teren es sorolhatnam. Nincs nagy kulonbseg.
2020. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Örs vezér tere mondjuk szerintem teljesen oké

Amikor 1-2 éve odamentek a drogosok a Hős utcából akkor durva volt de most teljesen semmi extra

2020. máj. 12. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ezen felesleges vitatkozni. Szerencsére egyik mo-i folyó se néz ki úgy, mint ez az indiai https://www.youtube.com/watch?v=X2FZJjlFUAA vagy mondjuk mint a Gangesz, ahol a halottak feltorlódtak egy "kanyarban" pár éve. De ilyen látvány se fogad sehol Európában: [link] , [link]

Delhi, Acra és a legtöbb város olyan szmogos, mintha köd lenne. És olyan büdös van, hogy néha még a helyieknek is sok.

De mint írtam, ízlések és pofonok, ha neked az jobban tetszik, akkor egészségedre. Ezen nem fogok vitatkozni.

2020. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindkettő alapélmény, ki ne hagyd egyiket se.
2020. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
India. (szerintem) A taj-mahal lenyugozo !
2020. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!