Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldre 2hétre kb mennyi...

Thaiföldre 2hétre kb mennyi költőpénzt vigyek minimum?

Figyelt kérdés
Étkezésre és programokra
2020. júl. 22. 12:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Phuketre mennénk majd.
2020. júl. 22. 12:42
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Phuketet felejtsd el szerintem, meg amúgy Thaiföld nagyjából a régió leguncsibb országa. December és február közöttre érdemes tervezni, olyankor se monszun se tűrhetetlen meleg nincs (30-35 fok így is van az egyenlítőhöz közeledve). Sokka inkább ajánlanám Vietnámot, olcsóbb, több autentikus hely maradt, viszont kezdő ázsiai turistaként is relatíve könnyű mozogni. Thaiföld turistásabb részein simán vannak budapesti árak, csak a streetfood olcsóbb, ezzel szemben Vietnám, Laosz, Kambodzsa, vagy Mianmar töredék áron nyújt többet. Legalábbis szerintem.
2020. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2.- s egy otthon regtego hulye, a 3.-nak iagaza van vannak sokkal jobb helyek a kornyeken, messze a legjobb Indonezia
2020. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Phuket thai mércével drága, kb magyar árakkal számold a költő pénzt, akkor nem lesz gond.


Mondjuk én mar nem mennék vissza phuketre, túl turistas.

2020. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
@3 Én is csípem Indonéziát, csak bejárhatatlanul nagy, meg Indokína szerintem kicsit egyszerűbb kezdő utazóként.
2020. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Uhh nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Még átgondoljuk a Phuketet akkor.

Esetleg ha van még valami tanácsotok akkor azt szívesen fogadom! 😊

2020. júl. 22. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami alap tanács, hogy kirándulásokat helyben kell szervezni, viatoron meg a hasonló oldalakon sokkal drágább minden (értsd: a tízszeres árak sem ritkák). Ahol nincsenek fix árak, ott nyugodtan lehet alkudni a legtöbb országban, de pofátlannak nem kell lenni, amíg neked megéri, addig inkább fizess picit többet, egy családnak annyival is könnyebben futja a követkető vacsorára. A legtöbb helyen érdemes Grabbel közlekedni a nagyvárosokban, vagy valami hasonló appal. Ahol nincs tömegközlekedés, ott simán lehet sofőrt is fogadni, teljesen megfizethető.
2020. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Phuketen nincs Grab, de fillérekért lehet motort bérelni (és amúgy érdemes is, mert a taxi drága és sok a hiéna sajnos). Ha valaki pedig nem akar motorozni és közlekedni akkor sem javaslom a Taxit Phuketen, hanem hegyszám vannak a sofőrök a neten, whatsappon és chat programokon szervezik nekik a fuvarszervezők az utat, jön, felvesz, elvisz, pontosak és jóval olcsóbbak, mint a taxi és előre tudod a tarifát.
2020. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Phuketen kb budapesti árakkal számolj


Helyben szervezve a kirándulások sokkal olcsóbbak

2020. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!