Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miért van/nyaral rengeteg...

Miért van/nyaral rengeteg orosz (ukrán?) Indiában (illetve Törökországban, de főképp inkább Indiában)? Miért nem utaznak például Japánba, vagy Kínába India helyett, ha már Ázsia?

Figyelt kérdés

Temérdek orosszal találkoznak akár magyarok, akár külföldiek India néhány államában.


Mi vonzza, mik vonzzák oda őket?



2020. júl. 28. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Indiáról nem tudok nyilatkozni, de a két legnépszerűbb nyaralóhely az Törökország és Egyiptom. Ott a szállodák nagy része all inclusive viszonylag megfizethető áron, cserébe annyit ehetnek amennyi beléjük fér. Indiában nem tudom, hogy ez-e a helyzet, de elképzelhető. A másik, hogy ezek az országok még Ukrajnához képest is elég olcsóak.
2020. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor jóformán csak az ár miatt mennek ilyen helyekre, illetve repülnek ilyen messze (akár Indiába/Egyiptomba is)?


Én meg azt hittem, kizárólag a gazdag oroszok engedhetik meg maguknak ezeket a "drága" nyaralásokat, egzotikus helyszíneket...

2020. júl. 28. 11:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ár érték arányban ezek az országok eléggé megérik. A gazdag oroszok Európába mennek, vagy valami exkluzívabb helyekre. Persze Egyiptomba vagy Törökországba is mehetnek, hiszen ott különböző árkategóriák vannak.

Egyébként példát is tudok neked mondani. Vannak ukrán ismerőseim, akik anyagi szempontból teljesen átlagosak. Nem szegények, nem is gazdagok. Harmadik éve mennek Törökországba nyaralni. Legutóbb 10 napra mentek egy ilyen hiper szuper hotelba, és kb 300 ezer volt két főre, ebbe beleértve mindent, tehát a repülőt, utasbiztosítást stb.

2020. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Indiaban foleg Goában van sok orosz, ami egy nagyon szep tengerparti resz, bulihelyekkel meg vannak nyugodt reszei is.

Kinanak es Japannak nincsenek igazan olyan ismert tengerparti nyaralohelyei mint Goa Indianak ezert mennek oda az oroszok.

2020. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
Egyiptomba például annyi orosz megy,hogy sok helyen frankón oroszul van kiírva(cirill berűkkel)szinte minden.Sokszor a boltok neve is.
2020. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
India a világ egyik legjobb ár/érték arányú országa és Delhibe sokszor vannak nagyon olcsó jegyek, a belföldi repülés meg már filléres tétel. Goában egy 6.5 decis, 8 százalékos sörért 300-400 forintot kér egy étterem, a tengerparttól 20 méterre megkajálsz egy ezresből és akkor még nem is a legolcsóbbat vetted. Szállások simán vannak napi 2-3 ezer forint körül. Kerala még ennél is olcsóbb.
2020. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyiptomról tudok nyilatkozni

Nem tudom van e ennyire jó ár-érték arányú ország :D

Magyar árakhoz is olcsó,rengeteg all inclusive hotel van elfogadható áron,az ország szép és biztonságos illetve az éttermek,italok is európai színvonalúak ahol ettem,egyáltalán nem az a 3 nap hasmenés utána kategóriás


Tényleg rengeteg orosszal találkoztam,Krasnodar városból jöttek

Amiket meséltek náluk még sokkal nagyobb a társadalmi különbség mint nálunk

2020. júl. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol nincs a turista paradicsomokban sok orosz?


Török riviérán inkább gazdag oroszok vannak, akik sokszor Svájcba mennek haza a nyaralásból.


Kínában is rengeteg orosz van.


Ahol jól fogadják őket, oda késöbb özönlik az orosz.

Bár tudjuk, nem csak oda özönlöttek.

2020. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Kínában oroszok?

Ne ezt tényleg nem gondoltam volna

2020. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Rengeteg egyetemista lány is van ott. De amúgy is menő a high tech barâti ország köztük.


Orosz olaj oda és Európába van eladva leginkább. Mind ketten a másikra vannak utalva.

2020. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!