Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indonéziába (esetleg még...

Indonéziába (esetleg még Japánba) szoktak járni nyaralni/üdülni ausztrálok, új-zélandiak? Akár hetekre/hónapokra is? Nekik ráadásul "közel" is van. Na és Japánok Indonéziába, vagy Malajziába?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 éves gap year-ező ausztrál leányok megpocsékolása a cél, akkor Bali kiváló. Ha szeretnél is látni valamit Indonéziából, akkor kevésbé. Ettől még szerethető hely amúgy.
2020. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszbikus. :)))


Ha tudnád miért a kiírás... :)

2020. szept. 1. 11:55
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányok szót cserélheted fiúkra. Egyébként kimondottan könnyít egy kérdés megválaszolásában, ha rendesen felteszed, az összes információval együtt.
2020. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja nem, semmi kül, teljesen bagatel a dolog. :) Nekem elég volt a megválaszoláshoz, amit eddig írtatok.
2020. szept. 1. 13:56
 15/15 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Nem tudom láttad-e a térképet, de Japán majdnem 8000 kilométerre van Dél-Ausztráliától. Több, mint ide New York. Indonézia már más, de az ausztrál-japán utak főleg üzleti jellegűek, mint sem turisztikaiak (meg Japán amúgy sem az az ország ahol tipikusan el lehetne bújni a turisták között).
2020. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!