Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában mit tapasztaltál,...

Indiában mit tapasztaltál, hogyan néztek rád, hogyan bántak veled a helyiek? Nem a kéregetőkről szól a kiírás. Akikkel beszélgettél, akiknél laktál, szórakozóhelyeken stb. Állítólag utálják a fehéreket, gyarmati múlt miatt. De akkor mi a helyzet a...

Figyelt kérdés

Mi a helyzet a rengeteg fehér turistával?


Olyanok is mennek oda bőven, akik egyedülálló, magában utazó fehér nők.


Vagy minket csak "megtűrnek" véletlenül sem semmi több?



2020. okt. 6. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%
@10 Nulla napot töltöttél Indiában, én meg össz olyan 8 hónapot, szerintem el tudom dönteni, hogy mennyire húha.
2020. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%
Azért akkor én is mesélhetnék 10 oldalas beszámolót beteg indiaiakról. Voltam Indiában, közel kerültem hozzájuk, elsősorban online kereteken belül is. Szóval, tényleg sok minden történik ott is, mint minden más helyt. De India az átlagtól valóban primitívebb ország.
2020. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!