Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen pozitívumok vannak...

Milyen pozitívumok vannak Észak-Koreával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem egy embert láttam isteníteni Észak-Koreát és Kim Jong Unt viszont nem értem hogy miért. Csak agymosottak, és elhiszik pl hogy demokrácia van ott is, vagy ismerik tényleg Észak-Koreát és csak egy “szebb” részét kedvelik?

2021. máj. 4. 18:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy magyarokról beszélek
2021. máj. 4. 18:47
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem teszek hozza semmit.
2021. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezert megerte valaszolni
2021. máj. 4. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szép tájai.
2021. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem semmi
2021. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hollófernyiges ***** válasza:
88%

Klímabarát gazdaságpolitikát folytat.


[link]

2021. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Semmi jó és szép nincs benne.

Én most innen a gyakoriból fogok kiindilni.

Volt kérdés ahol valaki ilyen választ adott "más szempontból viszont a világ utolsó normális hagyományos országa" tehát kB amiatt jó neki hogy nem tört be oda a modern világ nagyrésze. Szegény sztem Bhutánnal tévesztette össze véletlenül.


Vagy van itt egy felhasználó, akit onnan lehet felismerni, hogy a kommentjei végére odairja hogy K.N. Ő állítólag ott él mert tetszik neki a rendszer. Tehát kB kommunista és emiatt az szerinte jó hely.

A harmadik kategória az elvakult konteósok akik szerint az utolsó országok közé tartozik ahol nincs jelen a Rothschild háttérhatalom. Kb ezek vannak.

2021. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Az lehetlen, hogy onnan legyen valaki, ugyanis Észak-Koreában állami internet van, és nagyon keveseknek elérhető. Ezenkívül Észak-Koreában tilos!!! bármilyen külföldi, főleg NYUGATI oldalakat böngészni. Lehet valamikor volt kint, de onnan nem írhat.
2021. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az a kommentelő akit #7 említ szerintem kamuzza az egészet
2021. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
16%

Közbiztonság biztos nagyon jó, gondolj bele, nincsenek rablások mert nincs mit ellopni.

Szintén a fényszennyezettség hiánya miatt vidéken látszódik a tejút éjszaka.

Van egy Észak-koreából elmenekült youtuber aki azt mondta hogy az emberek nem magányosak mert mindenki ismer mindenkit és sokat beszélgetnek.Saját megfogalmazása szerint"Azt is tudtam hány evőpálcikája van a szomszédnak"

2021. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!