Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Afganisztán mennyire veszélyes...

Afganisztán mennyire veszélyes most?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tervezgettük egy ideje hogy elmennénk afganisztánba 2 hétre, de most van ez a tálib konfliktus vagy mi. Pontsoan nem vagyok képben, mert nem érekel a politika.

2021. aug. 19. 13:03
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
93%
Nem unod még ezeket az idétlen,általad lehet viccesnek gondolt de amugy a végletekig szánalmas es ostoba kérdéseidet te hülyegyerek?!?Mindig éppen valamelyik háborús vagy anarchiába süllyedt országgal kapcsolatban........hogy te mindig pont oda tervezel utazni a családdal/asszonnyal.......
2021. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valakivel keversz szerintem
2021. aug. 19. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem veszelyes. Menj.
2021. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen emberekre, mint te, kérdező, nagy szükség van most ott. Menj el mihamarabb, ne hallgass azokra, akik le akarnak beszélni, mert csak irigykednek. Barátnődet is vidd magaddal. Célszerű ruházat számára egy pántos, vállat szabadon hagyó ruha és egy miniszoknya, mert nagyon meleg van arrafelé.


Remélem, tudtam segíteni. :-)

2021. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsétlen kérdező, kûrva unalmas már.
2021. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjetek,jó leszel golyófogónak,a csajod meg szexrabszolgának.
2021. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sehol nem ölnek meg többnyire, ha nem csinálsz ökörséget. Az más kérdés vajon be lehet jutni az afgán határon, de miért ne?
2021. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
És mit néznétek meg? A forró és üres kősivatagot, meg egy- két rommá bombázott tyúkólat? Mert más nem nagyon van abban az országban, hiába fele akkora mint Európa...
2021. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!