Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miért állnak a neten egyesek...

Miért állnak a neten egyesek így Dubajhoz meg a többi sejkséghez? Illetve miért ítélkeznek ha valaki szereti Dubajt?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam már károgókat, akik próbálják leminősíteni, kisebbíteni ahol csak lehet Dubajt meg általában a közel-keleti olajmonarchiákat.


Sokszor egyenesen hatalmas ostobaságokat írnak.

Illetve azt jövendölik, hogy ha végre elfogy az olajuk akkor csak majd a sivatagi homokok fújja a szél az üres felhőkarcolók között.


Mire ez a rosszindulat?



Illetve miért ítélik el ha valaki leírja, hogy szereti?

Én nagyon szeretem, de nem az agyatlan instagram influenszerek meg hasonlók módján, nem úgy ahogy egyesek hogy kb. semmit nem tudnak az országról, csak a luxust élvezik.

Engem régóta vonz a Közel-Kelet, de mintha ez szitokszó lenne.


Sok helyen jártam másutt is, teljesen más kultúrkörökben illetve másfajta érdekes helyszíneken is, azok egy része is tetszett csak máshogy.



2021. nov. 23. 09:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

9-es, ilyenkor jön jól, ha az ember szeret tájékozott lenni. Én is néztem egyet először, aztán beírtam, hogy Csabay Tirgu Mures és ma is tanultam valamit. Te is beírtad, csak rossz helyre és így később tanultál meg valamit :)


Peace

2021. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%
11! Az én hibám. Egy itt hírhedté vált trollra céloztam, és a károgásról jutott eszembe. Kedvenc szava volt, és a Csabay kolbász minősége érdekelte többek között. Azt hittem, ugyanaz a kérdező. De tévedek, mert se sógor, se batya (sic!) se london (sic!), se Tirgu Mures (sic!) nincs a kérdésében, csak a károgás.
2021. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha igazi közel keletre vágynék, akkor inkább mennék Ománba, mint az Emirségekbe. Amúgy nincs vele semmi bajom, csak számomra Omán sokkal szebb, autentikusabb, és egyáltalán nem kirívó.
2021. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!