Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerülhet egy 4-5...

Mennyibe kerülhet egy 4-5 napos japán piroslámpás negyedes nyaralás?

Figyelt kérdés

Haverommal el akarunk menni és japán pr*stikkal eltölteni egy csomó időt. Tudom, hogy egyesek szerint elítélendő életcél de nekünk jelenleg ez bakancslistás dolog.


Esetleg valakinek van tapasztalata árakkal? hasonlókkal?



#utazás #anime #Japán #Hentai #piroslámpásnegyed
2022. jan. 15. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami dokumentum videóban azt mondták, hogy a helyek nagy részén csak japánok lehetnek a megrendelők.
2022. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy drága bakancslistás tétel. Repülőjegyet kifoghattok olyan 140-ért az Air France-KLM-től, de a Turkish Airlines repül 165-ért (poggyásszal), és a kényelem és a kiszolgálás megéri ezt a felárat.


A szállás 4 éjszaka két főre közvetlen a negyedben: 200 euró/2 fő/2éj-től olyan 600 euróig. A városközpontban is olyan 250-300 euró körül található szállás. Természetesen ellátás nélkül.


Tokió már nem a világ legdrágább városa (azt hiszem Szingapúr), a 2014-es válság letaszította a mélybe. Noha a régi drágaság neonfénye megkopott, azért az átlagárak így is kétszer magasabbak, mint Magyarországon. Néhány példa:


- napi tömegközlekedési jegy: 2500 Ft.

- retúr vonatjegy a Fujihoz: 20.000 Ft. (a menetidő nincs két óra...)

- a legolcsóbb kajálda, ahol lehet meghalsz valami tengeri szörnytől: 3000 Ft, ez az induló 4-5-6 Matyi simán lehet

- ebéd-vacsora összesen 5000 yen körül van, vagyis közel 14.000 Ft. naponta.

- egy 1.5 literes ásványvíz 350-400 Ft. körül

- egy üveg bor, ami nem vino tinto dobozos, simán 3500 körül

- amúgy még a meki a legolcsóbb, 2000 Ft. körül adnak egy menüt.


Ezek csak példák és igyekeztem átlagolni, szóval mindenből van úgyis mindig olcsóbb meg drágább. Én hátizsákosként tenger gyümölcsi allergiával nem tudtam sokat spórolni, mert a halételek, rákok a domináns, olcsóbb termékek.


Tokió védelmében azért el lehet mondani, hogy a vega konyhájuk nagyon jó, én az avokádós rizzsel, meg az isteni bambuszos-babos-rügyes tálakkal halál jól elvoltam és ezek nyilván az olcsóbb ételek. Ha nem olyan helyen szállsz meg, ahol magadnak főzöl, akkor jelezd az étteremben, hogy vega vagy és köretáron hoznak egész tál zöldségeket. Én csak megkérdeztem mi a vega opció (mert ugye az olcsó helyeken angol menü csak az álmokban), a bácsi biccentett és hozott egy egész terülj-terülj asztalkámat kb. 2500 forintért.


Amiért ti mentek, arról sajnos nem tudok nyilatkozni. Nem is csak az erkölcs miatt problémás a sz@xturizmus, hanem nagyon magas az egészségügyi kockázata: tedd fel a kérdést - bakancslistáért szeretnél-e kapni egy nagyon klassz HIV-et, hogy aztán életed végéig szedhesd a gyógyszert. Amúgy a vigalmi negyedben a karaoke bárokba 5000 Forint körül van csak beugró, addig be se mehetsz, akkor is ki kell fizetni, ha nem énekelsz. A sör drága, cserébe nem túl jó minőségű. A lányokról tényleg nem tudok nyilatkozni, egymást érik a kupik, nagyon fertőnek tűnik. Biztosan az sem olcsó.

2022. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fő/éjt elírtam, 4 éjszakát néztem.
2022. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam kinn kettő vállalkozó haverommal.

De a végén mikor mindent összeszámoltunk majdnem magamhoz nyúltam a végösszegnél.

Egy hét alatt fejenként 3 mikulás ment el,2018- ban.

2022. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves 4-es. Te találkoztál olyasmivel amit az 1-es ír?, hogy csak japánokat fogadnak sok helyen?


választ előre köszi

2022. jan. 15. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam ilyennel.nekünk a szállodából a portás telefonált az egyik klubba hogy pár elegáns üzletember szórakozna.

Még biztonsági őrt is adott a club mellénk amíg japánban voltunk.

Mondjuk otthagytunk nem kevés pénzt.

2022. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkepzelheto, hogy a gesak csak japanokat szorakoztatnak ... de sima oromlanyok mindenhol vannak a kedves turistaknak :)
2022. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Én néztem Gésákról szólo dokumentum filmet miszerint nem adnak szexuális szolgáltatást. Ha ilyent akarsz kedves kérdező akkor sima éjszakai pillangókat keres.
2022. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Aztán minek mennétek Japánba dugni? Mindig kiégek ezektől mikor valaki pusztán dugásért akar elutazni valahova. Megsúgom erre már most számolhattok jó pár milliót, mivel ott fognak lehúzni titeket ahol tudnak. Azt meg megsúgom az összes ilyen hely a Yakuza tulajdona, azok meg előszeretettel szeretnek még a normál árakon felül elkérni pénzt azért, hogy ne verjenek meg.

Mikor meg haza jöttök inkább menjetek is egyből kivizsgálásra, mert esélytelen, hogy nem kaptok el valamit. Az ilyen helyeken a hepatisis különböző változatai olyanok, mint nálunk a megfázás. Nemi betegséget meg esélytelen, hogy nem kaptok el. Egész ázsiában a prostik direkt trükköznek, hogy dugás közben leveszik rólatok a gumit és magukba élveztetnek, hogy még több pénzt kérjenek el érte. Nem hiába van az, hogy nem nagyon látsz 40 éveiben járó volt prostikat sehol se (értsd: addigra általában meghalnak).

2022. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!