Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dél-Koreában akarok költözni,...

Dél-Koreában akarok költözni, hogyan?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, tanulok angolul és a koreaiba is belekezdtem. Imádom a K-pop-ot, K-dorama-kat, az idolokat, a koreai fiúk pedig egyszerűen hősszerelmesek. Nagyon tetszik Szöul és oda akarok költözni. De nem tudom, hogyan lehetséges ez. Érettségi útán (még három év), mennék ki. És ott egyetem meg új élet. Szerintetek? Mennyire befogadóak ott az európaiakkal? Aki kint él, mesélhetne!

2022. jún. 17. 15:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Álomvilágban élsz.
2022. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

És akkor sokadjára!

Indul a délutáni mesedélután,lássuk a meséket.

2022. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Álmodozz, kerdező...
2022. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
En Alaskabol at szeretnek uszni Sziberiaba, hogy majd ott eljek a vadonban.
2022. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
:)))
2022. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Tanulj jól, szerezz pénzt és akkor oda mész ahova csak akarod
2022. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Huh, ez sok egyszerre.


Latom felrevezettek a k-dramak.

A koreai ferfiak nem olyanok. Kozel sem. Persze tudom, azt hiszed hogy milyen hosszerelmesek...


A kulfoldi nokkel sokan csak dugni akarnak, komoly kapcsolatra nem kellenek. Ha mar kulfoldinek tartunk, mindenkire azt gondoljak hogy amerikai.


Nem, nem elfogadoak annyira kulfoldiekkel. Olyan koreai pasival talalkoztam, aki ki nem allhatja a kulfoldieket, meg instan is beszolt mindenkinek hogy takarodjanak az oldalarol.

Ha nem beszeled a nyelvet meg csak szoba sem allnak veled mert nem tudnak angolul. Vannak persze akik beszelik, de a tobbseg nem tud.


Sok szorakozohelyre be sem fognak engedni kulfoldikent, ugyanis hiruk van a rossz viselkedesukrol.


Van olyan akinek persze osszejon.


Ja es ha esetleg megis osszejonne, keszulj fel hogy anyos-apos nem fog teged elfogadni. Ugyanis a szulok legszivesebben koreai lanyt kepzelnek el a fiuk mellett.


Nem nyittotak a vilagra, mas kultura, trendek, szepsegidealok uralkodnak.


Arra is figyelni kell, hogy furcsa koreai pasik ejszaka ne akarjanak betorni a lakasodba. Komolyan irom. Feszegetik a lakatot, probaljak feltorni a kodot...


Tapasztalatbol irok, de tudom ugyse erdekel. 🤦‍♀️

2022. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel mit mondtok, én akkor is Szöulban fogok élni és koreai férjem lesz!!!!! És sok cuki gyerekünk!!!
2022. jún. 17. 17:30
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Reinkarnáció az egyetlen esélyed
2022. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
És miből akarsz kimenni, megélni? Ehhez rohadt sok pénz kell, pláne, ha egyetemre is szeretnél járni, addig valószínűleg itthon nem is lesz annyi milliód, hogy a külföldi megélhetésed és a tanulmányaidat tudd finanszírozni. Vízum, ha ezekkel az indokokkal kérvényt nyújtasz be, egyből elutasítanak, nem akarják a hajléktalanok számát növelni egyel. Ami kell az baromi sok pénz neked és jó nyelvtudás, mivel nem azt írtad, hogy tudsz angolul, hanem csak tanulod, valószínűleg nem vagy sehol sem, ahogy a koreaival sem. Szüleid mit mondanak? Gazdagok vagytok?
2022. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!