Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdekelne a véleményetek/tapas...

Érdekelne a véleményetek/tapasztalatotok hogy milyen az élet Thaiföldön/Fülöp-szigeteken? Szeretnék végleg letelepedni a munka tudom hogy kb lehetetlen de nemis szeretnék dolgozni.Esetleg egy kis bárt nyitnék az mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem fővárosokban gondolkodok inkabb kisebb nem annyira zsúfolt városban ahol van tengerpart.Érdekelne mennyi pénzért lehet normál lakást venni(semmi extra)Ill mennyiből jönne ki a megélhetés kb havonta(szintén semmi extra)Vízumot mennyire nehéz megkapni?Esetleg ha van valaki aki szintén kint él/élt valamelyik országban megköszönném ha megírná a tapasztalatait.Annyi még hogy 22 éves vagyok

2022. júl. 14. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semennyire. Letelepedni is baromi hosszadalmas komplex folyamat.
2022. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem beszelsz thai-ul vagy tagalog nyelven akkor nagyon nehez. A helyiekben nem bizhatsz meg ugy hogy semmit nem ertesz abbol amit mondanak. Ha passziv jovedelmed van vagy sok penzed akkor konnyen kapsz vizumot (utobbi esetben) es a megelhetes sem draga. Chiag Mai vagy Rai kellemes helyek okcso az alberlet,100E forintert (bath) mar kacsalabon forgo hazat kapsz. Keress ra BangkokCharlie nevere.
2022. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1 es ha esetleg kifejtenéd megköszönném

2 es Ezeket tapasztalatbol mondod?"Megélhetés sem drága"számokban ez durván mennyi?100 000 Ft az albérlet vagy 100 000 bath egy kecó?

2022. júl. 14. 20:40
 4/17 anonim ***** válasza:
sajnos nem de en is elgondolkodtam a thaifoldi koltozesen igy alaposabban utannaneztem. termeszetesen kb 100000 forintnak megfeleleo bath
2022. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Thaifoldon hosszu tavon csak ugy maradhatnal, ha talalnal helyi feleseget. :D Ellenkezo esetben bart sem nyithatsz.


(Vagy ha talalsz helyi melot, ami fizet kb havi 1 millat, akkor 5-8 ev alatt megszerezheted az allampolgarsagot)

2022. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ize, feleseggel is problemas a bar futtatasa, kb csak allampolgarsag megszerzese utan lehetseges.
2022. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent eloszor menj el oda turistakent, mielott ilyen nagy terveket kezdesz dedelgetni, lehet, hogy par het alatt megutalnad az orszagot. :D Nem jon be mindenkinek.
2022. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

az nem rossz ha úgy szeretnél letelepedni egy világ másik végében levő országban, hogy a büdös életben nem jártál ott turista ként sem.


Thaiföld olcsó, de addig néznek jó szemmel amíg csak turista vagy és nem szeretnél beleolvadni.


Sajnos ázsia elég xenofób kontinens.....

2022. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Lehet félreértettetek

Voltam thaiföldön 5 éve akkor nagyon olcsó volt és nagyon tetszik a világuk.Gondoltam hogy a letelepedés körülményes. Mennyi a max tartózkodási idő amit engednek egy évben?

2022. júl. 15. 12:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Eddig volt visa run de mar az sem opcio.
2022. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!