Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdekelne a véleményetek/tapas...

Érdekelne a véleményetek/tapasztalatotok hogy milyen az élet Thaiföldön/Fülöp-szigeteken? Szeretnék végleg letelepedni a munka tudom hogy kb lehetetlen de nemis szeretnék dolgozni.Esetleg egy kis bárt nyitnék az mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem fővárosokban gondolkodok inkabb kisebb nem annyira zsúfolt városban ahol van tengerpart.Érdekelne mennyi pénzért lehet normál lakást venni(semmi extra)Ill mennyiből jönne ki a megélhetés kb havonta(szintén semmi extra)Vízumot mennyire nehéz megkapni?Esetleg ha van valaki aki szintén kint él/élt valamelyik országban megköszönném ha megírná a tapasztalatait.Annyi még hogy 22 éves vagyok

2022. júl. 14. 19:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Voltam thaiföldön 5 éve akkor nagyon olcsó volt és nagyon tetszik a világuk."


Jo, akkor menj el felnottkent ugy, hogy nem a szuleid fizetik es intezik a szallast, kajat.

2022. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11 es

Szeretem ezt a jókis irigy magyar mentalitást

Haverommal voltam 15 évesen már dolgoztam szóval melléfogtál

2022. júl. 16. 12:40
 13/17 anonim ***** válasza:
ezekben az ilyen csing-csáng banán köztársaságokban ugyanúgy ha fehér turista vagy minden drágább lesz, gondolom nem olvasol thaiul és nem is beszélsz, tehát azok a fityinges árak rád nem vonatkoznak.
2022. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a Fülöp-szigeteket felejts el, Dutere, az elnökük elmebeteg. Thaiföld egy fokkal biztonságosabb, normálisabb hely.


Vízum attól függ mennyi időt szeretnél ott tölteni... ha hosszabb időt, akkor azt valamivel indokolni kell. De ha melózol ott tudsz lenni.


Ezt nézted már?

[link]


Élnek Thaiföldön magyarok, nem kevesen, facebookon gondolom párat meg lehet találni.

2022. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Halat láttam 10 éve 8000-ert és 16000-ert.A helyiek 100 bath alatt nem kajalnak. Irigylem akik kimentek 30 évvel ezelőtt,de most már ott is olyan a helyzet mint itt csak nekik volt 15 jó évük. Ha királyt szidod olyan mint,ha itthon az orbánt szidnád csak itt az állásodat veszted el ott még börtönbe zárnak. Szerintem már nincs is kint magyar max. 100 fő. Nem mennek ki mégegyszer oda. Ott az ado-tb

10-15€/ho.

2022. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Esetleg aki hasonló ázsiai országban él/élt ahol nem ennyire macerás a vízum stb írjon már köszönöm

2022. júl. 17. 15:15
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Thaiföldön lehetetlen letelepedni és nem is egy befektőtő barát hely.

Kint éltem 2 évet és nem valami bevándorlási barát ország.

Nem lehetsz 100%ban csak 49% ban és minimum 3 helyi alkalmazottat kell alkalmaznod és általában nem valami megbízhatóak.


Fülöp Szigetek is ugyanez. Szóval nem rosszból írom, de felejtsd el a két országot.


És hosszú távú vízumot ha nagyon kapsz és bármikor utasithatnak.

+ korrupció.

2022. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!