Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen módon tölthetnék kint...

Milyen módon tölthetnék kint Koreában minimum egy hónapot?

Figyelt kérdés

Első sorban nyelvtanulás miatt utaznék ki, az EF nyelviskola programjával szemezek egy ideje, de elég borsos az ára. Aki esetleg járt már kint Koreában (huzamosabb ideig) önkéntesként, vagy más programmal/tanfolyammal, miket ajánlanátok, milyen lehetőségeim lehetnek?

Hozzáteszem, nem vagyok már diák, vendéglátós végzettségem van, angol/német felsőfok, koreaiul fogjuk rá, megértetem magam.

21L



#nyelvtanulás #Korea #koreai tanfolyam #utazás Koreába #koreai önkéntes #koreai program
2022. aug. 28. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkavállalói vízum + nyelviskola + sharehouse más diákokkal
2022. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nezz utana a Working Holiday vizumnak, hatha oda is szol
2022. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én dolgozni mentem ki fél évre.

Akkor már évek óta tagja voltam egy koreai alapítású szervezetnek, és indult egy könyvfordító projekt, egy nagy terjedelmű kiadványt fordítottak le 120 nyelvre, többek között magyarra is, és a magyar fordító csapat felajánlotta a lehetőséget. Itthonról is dolgozhattam volna, (ugyanannyiért, plusz megspórolom a költségeket) de nekik kényelmesebb volt ha naponta személyesen konzultálunk, nekem meg kalandosabb volt így.


Hasonlóképpen voltam más országokban is, pld Finnországban, ahová saját erőből sose jutottam volna ki, de szaktolmács-fordítóként bekerültem a kiküldetésre induló csapatokba, általában egy, másfél hónapokra.


Röviden, olyan munkát kell végezni, egy koreai (vagy más külföldi) cégnél, hogy ők hívjanak ki az anyaországba, és még fizessenek is érte. De ehhez már előtte évekig bizonyítani kell, és a megfelelő pozícióba kerülni, aztán is jókor lenni jó helyen.


Turistaként, diákként nyilván drága, szinte elérhetetlen. Vagyis, akkor meg legyél kőgazdag, ennyi. :D

2022. aug. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!