Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Elmennél a Maldív-szigetekre?

Elmennél a Maldív-szigetekre?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 23:47
A kérdező szavazást indított:
Elmennék. Ha majd úgy állok anyagilag, lehet el is megyek.
Elmennék, de csak akkor, ha nyerném az utat tombolán. Én tuti nem költenék ilyesmire!
Én akkor se mennék el, ha nyernék oda utat! Lepasszolnám másnak a lehetőséget, mert engem hidegen hagy.
Elmennék, és megsúgom, én már voltam is! Bármikor visszamennék!
Én már voltam a Maldív-szigeteken, de még egyszer nem mennék. Szóval a válaszom nem.
46 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bárhova elmennék. Ha valaki kifizetné, már húznék is Maldívra! :D
2022. szept. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Miért, te nyerted az utazást Raffaelloval?
2022. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Elmennék, de csak néhány napra egy nagyobb utazás keretein belül. Kifejezetten utálom a pihenős nyaralásokat, a Maldív szigeteken pedig nincs túraútvonal és annyi látnivaló, ami sokáig lekötne. Úgy viszont el tudom képzelni, ha előtte bejártam 1-2 ázsiai országot és utána a Madlív szigeteken pihenek pár napot mielőtt hazajönnék.

Persze ha valaki hozzámvágna egy repülőjegyet nem ellenkeznék, alig van olyan hely a bolygón ahová nem mennék.

2022. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
El,ha valaki fizeti.
2022. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Voltam már, egyik legrosszabb utazási élményem.
2022. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Saját pénzem nem költeném erre. Ha valaki kifizet mindent, akkor elmennék, egyébként saját pénzből Európában, Amerikában vagy Délkelet-Ázsiában járnék be országokat, régiókat. Egy Resortban lenni 1 hétig nekem kicsit ingerszegény.
2022. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nagy álmom volt, de már letettem róla, mint minden másról is.
2022. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Naa, 7-es. Ez olyan csalódottan, szomorúan hangzik. Ne add fel az életed, az álmaid, vágyaid, terveid...


2-es, nem, nem is hallottam arról a nyereményjátékról. De ismerek valakit, aki viszont 4 hónapos világ körüli utat nyert 2 főre, el is mentek a férjével, és nagyon jól érezték magukat. De az óceánjáró hajós utazás volt. Nagyon sok helyre elmentek, ráadásul kvázi ingyen éltek 4 hónapig.

2022. szept. 18. 18:22
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem, abszolút nem érdekel, nem az én világom.

1-2 napig tudnék ott ellenni, de az utazás hosszabb lenne akkor..

2022. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
nem hónapokra, max 2 hétre :)
2022. szept. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!