Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Elmennél a Maldív-szigetekre?

Elmennél a Maldív-szigetekre?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 23:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Azon a környeken en inkabb Seychellenre mennek, az meg szebb, de melyebbre kell nyulni a zsebedbe.
2022. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Én elmennék szívesen. Aki azt írta, hogy nem tetszett, illetve rossz tapasztalata van, mi volt a gond?
2022. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Már voltam pár éve. Semmihez nem fogható hófehér homok(korall), gyönyörű óceán, csodálaton naplementék stb... Visszamennék.

11: Voltam mindkét helyen. Azt, hogy melyik a drágább vagy szebb, teljesen butaság írni. Melyik a drágább: Igény függő, és nagyon könnyen bármelyiket ki lehet hozni drágábban a másiknál (nálam pont, hogy a Seychelle-szigeteki nyaralás olcsóbbra jött ki, mint a Maldív-szigetek. A másik dolog pedig az, hogy a két helyszín teljesen külön világ.

2022. szept. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
84%
Nem! Csak szerelmeseknek való talán. Semmi nincs csak víz,sokkal szebb helyek vannak a világban.
2022. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%

12

Az hogy egy povány muszlim putri az egész. A strandok mocskosak, semmi látnivaló nincs, konkrétan a szennyvíz a szállodákból ott ömlött bele a vízbe 50 méterre ahol fürdöttünk. Ezt napi 400usd/fő/éjért. Máskor inkább Seychelles vagy Mauritius.

2022. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert ott igen gyakori haláleset a fejre kókuszdió gravitálás. Víz meg a Balatonban is van, ráadásul kevésbé sós, éppen hogy csak egy picit a napolajos izzadságtól és az agrárium esővízben oldott kivonataitól.
2022. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
15: "strandok, szállodák" :) Te mit láttál, Cseh kettőt? Lehet Tunéziát keverted ide xd xd xd Még ha esetleg ha Malen voltál (mert ugye csak ott vannak szállodák), ott is ki lehet jönni 750Euróból egy hétre.
2022. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Meton ***** válasza:
83%

A Maldív szigeteken kristálytiszta, kék a víz, gyönyörűek a strandok, falusias környezet, de ez minden, engem nem hozna lázba.

Az én kedvencem Tenerife, ott tényleg van minden, kezdve a strandoktól, óriási hullámok a szörfözőknek. Gyönyörű városok, barátságos emberek, nagyobb részt európaiak, de eléggé vegyesen. Itt van Spanyolország legmagasabb hegycsúcsa, a 3700 méter magas Teide. A hegyek a Perui Andok-at idézi. Szédítő szerpentinek rutinos sofőröknek. Bérelhetsz hajót vagy akár helikoptert is. Itt van minden, de a lényeg, hogy ízig vérig Európa. Legális a cannabis, némelyik boltban simán megveheted, mint mondjuk egy doboz cigit.

2022. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

Elözö, valakit Europa vonz, valakit a tengerentul. A kerdezöt inkabb a tengerentul vonzza. Ha europai jellegü helyet keresel a tengerentulon, akkor a Kanaren kivül Newzeelandot ajanlom. A Kanari szigetek azert europai, mert csak földrajzilag tartozik Afrikahoz, különben Spanyolorszag, es az emberek 90 %-a europai turista ott, föleg nemetek, es angolok. Tenerifa eszaki reszehez valoban jo idegek kellenek a szerpentinek miatt, no meg ott hideg van a deli reszhez kepest.


Maledivet en csak a dokumentfilmekböl ismerem, de csodalatos. Mint irtam fennt, a mellette levö Seychellen az indiai oceanban meg annal is szebb, a filmek alapjan, nem veletlenül joval dragabb. En szivesen elmennek oda.

2022. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: Az árakkal tekintetben nagyon el vagy "kormányolva" xd Túl sok cseh2-t nézel....
2022. szept. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!