Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hölgyeim (akik már túl vannak...

Hölgyeim (akik már túl vannak a húszon), Ti is osztjátok azok véleményét, akik szerint a közép-ázsiai országok nem igazán vonzó célpontok? Észrevételeim és mások észrevételei ezzel kapcsolatosan lent.

Figyelt kérdés

Akár hotelekben, vendégházakban, akár jurtákban szálltatok/szállnátok meg. Többen azt is mondták élőben, ill. írták még itt is, hogy ha egyszer el is jutottak valamelyikbe, az az egy bőven elég is volt, nincs miért sem oda, sem a többi környező országba újból elutazniuk.


.


Most hetekről, hónapokról van szó - nem tíz-tizenkét napról (akár egyetlen államba történt/történne a látogatás, akár körutazás tekintetében ezen idő alatt több ország múltjával és jelenével ismerkedtetek/ismerkednétek meg, teszem azt úgy, hogy ott helyiekkel találkoztatok/találkoznátok, vagy náluk szálltatok/szállnátok meg, és a többi).


_____________________________________________



Csak - például - Olaszország, Egyiptom, Mexikó, vagy Kína (most mondtam valamit) lehet a többség számára egyedüli szóba jöhető úticél? Kizárólag a szokásos desztinációk? Nepál, Mongólia (most megint csak mondtam valamit), esetleg a hét nővér Indiából nálatok (és ismerőseiteknél, barátnőiteknél, szóval a nők többségnél) valamiért nincs a szóba jöhető úticélok között? Vagy azért bőven van "élet" a megszokott célpontokon (és főképp Európán) kívül is, vagyis korántsem mindenki kizárólag a "szokásos" célországokba vágyik?


Mert valahogy/valamiért sok hölgytől azt hallom, és még itt is (nem csak nők) írták, hogy a fenti célállamokba nem igazán szeretnének eljutni. Legalábbis nem úgy vágynak egyikükbe sem, mint Olaszországba, vagy Máltára. (Pedig a többség, ahogy tapasztalom [és ahogy olvasom] az európai országokban sem csinál mást városnézésen [homlokzatok], vásárláson [éttermek, cukrászdák, bevásárlóközpontok] és fürdőzésen [úszás, napozás] kívül. Többség - nem mindenki. Valóban nagyjából ezt a hármat csupán.)


_____________________________________________



Utóirat:


Ha itt nem érkezne elegendő vélemény (kilenc-tíz már elégséges lenne), javasolnátok kérlek egyéb fórumokat, ahogy ugyanezt a kérdést feltéve több hozzászólás érkezne Tőletek, nőktől? (Hol vagytok többen?)


Nagyon szépen köszönöm, ha megosztjátok velem gondolataitokat!



2023. jan. 14. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy mindenki oda utazik ahova szeretne, nyilván vannak népszerű és kevésbé népszerű úticélok. Én ugyanúgy szeretnék eljutni Ázsiába, mint pl Mexikóba. Engem Olaszország és hasonlók nem vonzanak annyira. A nők leggyakrabban azért nem mennek Ázsiába mert úgy gondolják hogy kevésbé biztonságos mint egy pl egy európai ország.

De én szívesen utaznék Ázsiába

2023. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem szerintem sose lesz se időm se pénzem heteket és hónapokat utazgatni, nem tudom így is releváns-e a válasz. Ahova kimondottan szivesen mennék: Nepál, Üzbegisztán, Grúzia. Nagyon nem merem egyikbe se beleélni magam, de ki tudja mit hoz a jövő. 42N
2023. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm észrevételeiteket. Akkor (ezek szerint) csupán nagyon rossz, és nem reprezentatív mennyiségű nővel találkoztam, akik (valószínű tájékozatlanságuk miatt) kategorikusan kijelentették, hogy nekik inkább csak pl. Olaszország, vagy Portugália (és a többi szokványos célország) az egyedüli favorit, Ázsiai országok, kiváltképp annak közepén - számukra - szinte kizártnak minősülnek.


Szívből remélem több hozzátok hasonló hölggyel fogok találkozni (azaz [bőségesen] van még remény), akik számára egy Nepál, egy Mongólia, vagy egy Perzsia (jó, legyen most Irán) hasonlóan JÓ élményt fog nyújtani, mint egy közeli alig tíz napos Görög-, vagy Spanyolhon.


Nagyon remélem így lesz!

2023. jan. 15. 13:03
 4/15 A kérdező kommentje:

Erre is tudnátok válaszolni, ha szépen kérem?


"Ha itt nem érkezne elegendő vélemény (kilenc-tíz már elégséges lenne), javasolnátok kérlek egyéb fórumokat, ahogy ugyanezt a kérdést feltéve több hozzászólás érkezne Tőletek, nőktől?


Hol vagytok többen?"

2023. jan. 15. 13:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem tudok

#1 voltam

2023. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt az utóbbit én se tudom (2). De személy szerint Iránba semmilyen körülmények között nem mennék. Mongóliánál meg van ami jobban érdekel.
2023. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Es miert csak a nők velemenye erdekel? 🙂

Nekem amugy nőkent a legfőbb celorszagom jelenleg India.

2023. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Talán mert nem férfi társaságra vágyom? 😊 Ahogy eddig is szerettem az éppen aktuális barátnőmmel utazgatni (még ha ritkán, de akkor is).


Csak mintha Ázsia "közepe" Azerbajdzsántól Kazahsztánon át Indiáig valahogy (igen, lehet eddig [többségében] rossz nőkkel találkoztam) rendre kimaradna sokuknál.


Tudjátok, "vagy Olaszország, vagy semmi", hogy kissé elferdítsem Kakszi Lajos kijelentését. 😅

2023. jan. 16. 16:30
 9/15 A kérdező kommentje:

Hoxára érdemes lenne beregisztrálni? Ott is rákérdezni?


Több hölgy van ott, mint itt?


Illetve egyúttal kevesebb unatkozó troll (feltételezem kifejezetten róluk: troll férfi)?

2023. jan. 16. 16:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Milyen helyre gondolod a regisztrálást?
2023. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!