Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Pakisztánban milyen szigorúak...

Pakisztánban milyen szigorúak a törvények?

Figyelt kérdés
és milyen ott úgy alapjából az élet, aki járt már arra esetleg tudna dobni pár infót.

2023. márc. 25. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

A törvények teljesen mások és az európai népek számára sokszor furcsa és értelmezhetetlen. A vallás rendszere adja magának a jogrendszernek is az alapját, erről rengeteg cikket találsz a neten.


Minden másért: [link]

2023. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Tök mindegy, mert ott nem a mi rendszerünk van, hanem sária vallási törvények szerint ítélkeznek, aminek semmi köze a joghoz és az igazságossághoz.
2023. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
@2 Kérlek mesélj már a pakisztáni sáriáról.
2023. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ja. Sárija kicsikét butácska…
2023. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Biztosan lesznek olyanok, akik szerint fotelutazó vagyok, és Pakisztán a legbarátságosabb ország a világon, de akkor is leírom:

Olyan dolgokért is halálbüntetés kapható, amire itthon csak legyintenénk, vagy rászólnánk az illetőre. És még rendes bíróság sem kell hozzá.

2023. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
@5 Van konkrét példád erre? Ha nem kezdesz el Mohamed graffitiket gyártani egy mecset oldalára, akkor a legnagyobb baj amibe kerülhetsz, hogy túlságosan megetetnek a huszadik helyen is ingyen. Kétszer jártam eddig Pakisztánban, a vendégszeretet maximum Iránhoz hasonlítható, ha nem drogot csempészni vagy imámokat verni mész, akkor nemtom milyen okkal akasztanának fel.
2023. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BeefEater ***** válasza:
90%

#6 igaz nem engem szólítottál meg, de tessék: [link]


Ezek közül a "kedvencem" a halálbüntetés házasságon kívüli szexért. De azért is halálbüntetés jár, ha meleg vagy, vagy ha el akarod hagyni a vallásodat.

2023. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem miért nem a helyi magyarokat keresi fel. Miért olyan fontos az iszlam vallás? Inkább nézne meg 8-10000 éves magyar városokat. Sok muzeum. Olyan az erzes mintha otthon volna. Ugyanazok a tárgyak.

Talán jobban megismerne az isteneket is , fő istent is. Gyakorolhatnanak együtt.

2023. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
94%
Európai törvényekhez képest, nagyon.
2023. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Huddersfield ***** válasza:

#6al kell hogy egyetertsek. 3szor jartam ott, osszesen 3 honapra..


Ha nem csempeszelsz drogokat, nem csinalsz /csempeszelsz alkoholt, sok baja nem kerulhetsz.


Nagyon vendegszeretok a pakisztaniak.


#5- honnan szedted ezt az okorseget "Olyan dolgokért is halálbüntetés kapható, amire itthon csak legyintenénk, vagy rászólnánk az illetőre. És még rendes bíróság sem kell hozzá."???

2023. okt. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!