Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyek a legbiztonságosabb...

Melyek a legbiztonságosabb közel-keleti országok, egyedül utazó fiatal nőnek?

Figyelt kérdés
Dubajt létszíves ne írja senki.

márc. 3. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bahrain, Katar, Kuwait, Omán
márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is Katarra gondoltam, meg még Törökországra.
márc. 3. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az Emírségek is egyértelműen a legbiztonságosabbak között van. Szaúd-Arábia szintén teljes oké már turistaként, de nyugodtan ide lehet sorolni Jordániát is.


A top 1 majdnem biztosan Omán, az egyetlen veszélyforrás, hogy túl sok ingyen ételt és italt kell elfogyasztanod.

márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Izrael - nyilvan most a haboru miatt nem alkalmas az utazas, de egyebkent nokent teljesen biztonsagban erezheted magad.
márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Gyere inkább az USA-ba
márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hogy számolható-e Közel-Kelethez, vagy inkább már Közép-Ázsia, de én szerintem jó választás Bhután.


Persze, ha valaki nem annyira természetkedvelő, és inkább a városi/tengerparti utazások vonzzák akkor nem a legmegfelelőbb.


De aki szereti a zöld területeket, hegyeket-völgyeket, azoknak kifejezetten ajánlom mindig.

Gyönyörű hely, a világ egyik legboldogabb, legnyugodtabb, legbiztonságosabb országa, az emberek kedvesek, a látnivalók szépek.

Még pont abban a magasságban van a hegységben, ahol még sokkal oxigéndúsabb és sűrűbb, mint amihez ne lehetne hozzászokni, viszont már sokkal frissebb és tisztább, a lentebbi városokhoz képest.

márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@6 Bhután egyik sem, Dél-Ázsia és Kelet-Ázsia határán van, nagyon messze azoktól az országokról, amelyekről szó van. Kb mintha a beneluxról szólna a kérdés, te meg Jekatyerinburgba küldenéd.
márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!