Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dél-Koreaba is olyan nehéz...

Dél-Koreaba is olyan nehéz vízumot szerezni, mint Japánba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Magyar állampolgárok turistaként 90 napig vízummentesen tartózkodhatnak Japánban és Dél-Koreában.

[link]

2010. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó,de én tapasztalatokra vagyok kíváncsi,hogy milyen nehéz. nem a kérdésre válaszoltál,de azért kösz
2010. okt. 28. 19:37
 3/19 anonim válasza:
66%
te hülye vagy, vagy mi bajod? miután egyik országba sem kell vízum, így értelmetlen a kérdésed. Mit nem értesz?
2010. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem mit kell okoskodni.miért nem lehet válaszolni a kérdésre,részletezés nélkül.letelepedni akarok,te állat.nem kell rögtön lehülyézni bmeg!
2010. okt. 30. 12:49
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem a Koreai Köztársaság budapesti nagykövetségéhez fordulsz kérdésed megválaszolásáért???
2010. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem mindegy?!...
2010. okt. 31. 10:13
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Válaszod:érthetetlen! Vagy ki akarsz menni,vagy nem:ha igen,minden követ megmozgatsz,ha nem,akkor csak szórakozol!
2010. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
te eléggé agyhalott lehetsz
2010. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
rohadtul rendes és segítőkész emberek vannak tényleg.felteszek egy kérdést mert szeretném tudni rá a választ.tapasztalatokat vártam,akinek már sikerült vagy ismer olyat akinek igen. nem tudom mi ezen az érthetetlen annak aki tudja Japánba milyen nehéz annak nem érthetetlen.szóval attól még,hogy nem érted,attól még nem biztos,hogy az.azért írtam ki ezt a kérdést,mert informálódni szeretnék.nem jutott eszembe,hogy a nagykövetségen érdeklődjek.amugy meg úgy dondolom semmi bunkót nem írtam az első kommentemben,de rögtön hülyézni kell.kedves utolsó:csak annyit,hogy semmi jogod nincs ahhoz,hogy ismeretlenül megítélj.ha értelmes választ nem tudsz írni,akkor el lehet menni.érdekes a többi hasonló kérdésre jöttek normális válaszok...
2010. okt. 31. 19:34
 10/19 anonim válasza:
100%

Szia :)

sajnálom hogy sok bunkó ember válaszolt neked.

Én meg probálom leirni a tapasztalataim. Japánba 1 hét alatt kaptam vizumot, ez hosszabb időre jár. Viszont ha 90. nap-ig, vagy e idövallumon belül tartozkodsz Japánban nem kell vízum. Dél-Korában is ez a helyzet. A vízumot pesten tudod elintézni, (Japán= Japán nagykövetség).

Itt egy link, ez a koreai nagykövetség elérhetősége:


[link]


A kérdésedre válaszoljak: Nem nehéz vízumot szerezni

Szép napot :)

2010. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!