Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dél-Koreaba is olyan nehéz...

Dél-Koreaba is olyan nehéz vízumot szerezni, mint Japánba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 16:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) reménykedtem benne,hogy kapok értelmes választ is :D neked is szép napot!
2010. nov. 2. 15:56
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha mindenki lehiggadt elmondom h Japánban szigorúbbak az előírások. Dél-Korea ilyen szempontból lazább, és könnyebb letelepedni.
2010. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
igen,ezért kérdeztem,hogy Korea is ilyen zárkózott-e ilyen téren!
2010. nov. 27. 17:06
 14/19 anonim válasza:

Tudtommal Japán nem fogad letelepedni vágyókat.

Négy ország van a viágon aki várja a "telepeseket".

Ausztrália, Új-Zéland, Kanada, USA.

Persze kiutazni lehet és akár "ottragadni" is.

Negatívum továbbá, hogy japánban nincs kettős állampolgárság. ( persze pl. Magyar-szlovák állampolgár lehetsz, de a japán állampolgárság mellett nem lehetsz más ország fia...)

Érdekelne, hogy miért szeretnél letelepedni Japánban?

Akár privátban is.

Én voltam már és most egy évre megyek, de nem azért mert ott olyan jó...

2010. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem Japánban szeretnék,hanem a Koreában.Először is MO-ról mindenképpen el szeretnék menni.Persze,ha Korea nem jöhet szóba B-tervként ott van Ausztrália és USA.Azért esett Korea-ra a választás,mert szimpatikus a kultúra a nyelv és az emberek.Persze előtte kiutaznék hosszabb időre,hogy megismermerjem az ottani életet és ez nem csak Korea-ra vonatkozik.
2010. dec. 3. 22:36
 16/19 A kérdező kommentje:
-a
2010. dec. 3. 22:37
 17/19 anonim válasza:
Hát igen sok paraszt ember van. Nem értem h valami nem tetszik vagy nem értik a kérdést nem kell válaszolni ennyi. Én is kimennék szívesen Dél Koreába.Bár azt nem tudom elképzelni hogy életem végéig ott éljek de nekem is nagyon tetszik a nyelv a kultúra sokkal inkább mint Kína vagy Japán. DE Ha majd egyszer eljutok odáig hogy megvalósítsam csak maximum 5 évre mennék ki.
2011. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen,én sem tudom elképzelni,bár ha nagyon megtetszene akkor talán.De annyira más ott az élet,nagyon nehéz lenne megszokni. Bár azok után,ami itt folyik...lehet felüdülés lenne. Nekem csak az a bajom,hogy kicsit túl udvariasak,finomkodók :D Mondjuk nem mindenki ilyen,de biztos furcsa lenne nekem. Meg hát egyedül kimenni...
2011. jan. 13. 21:58
 19/19 Nemenyi válasza:
Bevándorlás Koreába hacsak nem házasság útján, szinte reménytelen. Nekem a fiam is itt született mégsem lehet koreai állampolgár. Japán könnyebb ebből a szempontból. Viszont van egy kiskapu. Ha van fél millió dollárod és beruházól állampolgár lehetsz. Forrás [link] Ha kérdés van Koreával kapcsolatosan, szivesen válaszolok.
2012. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!