Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy Kínában élhessek egy pár évet?

Figyelt kérdés
Én Sanghaj szeretnék menni, mert mindig is vonzott a kínai kultúra.Menyibe kerülnek ott a lakások, drágább ,vagy olcsóbb mint Budapest?Minden hasznos válasz érdekkel.
2010. dec. 10. 18:38
 1/5 arbeitmachtfrei ***** válasza:
56%
Sanghaj szeretnék, pici olcó lakász.
2010. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kínaiul beszélsz?

anélkül nehéz

2010. dec. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bénabéla11 ***** válasza:
100%

árakat nem tudok mondani, de ugy tudsz kimenni hosszabb időre legegyszerűbben, hogy beiratkozol egy egyetemre nyelvet tanulni pl fél évre-vagy 1re és küldenek meghivót, levelet...azzal elmész a nagykövetségre otthon kérsz egy turistavizumot, azzal kimész és kint ők meghosszabitják...


az egyetemek elég drágák...kb ugyanannyi egy félév mint otthon...de ha találsz jó olcsó nyelvsulit azok is megcsinálják a vizumot...és még időd is lesz dolgozni...shanghai egyébként baromi drága...a lakásárak meg elég kemények a nagyvárosokban...az albárletet viszont jo aron is lehet találni! mondom shanghait nem vágom...de ott minden drágább az átlagnál! próbálj először egy kisebb várost választani, jó egyetemet...ajánlom Jinan-t ott jók az egyetemek és a város se tul nagy...én most Tianjin-ben vagyok...itt is van egy két jó kis egyetem:D pekingben meg rengeteg a kis nyelvsuli, olcóér!


egyébként shanghai drágább mint budapest...ha nincs munkád eleve...hamar elmegy a pénz...

2010. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vannak kínai ismerőseim. Egy beszélgetés alkalmával mesélték, hogy vagy 8 lakást tudnának venni Magyarországon egy sanghai lakásért...
2011. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A vizum kerdes nehez. Ezert sokan akik eloszor kijonnek egyetemen keresztul kapnak vizumot, egy ket evig kinaiul tanulnak, majd ezaltal munkat is talalnak. Jobb munkahelyeken adnak vizumot, de persze az is sok mindentol fugg. Sanghajban egy belvaros kozeli lakas, vegyunk peldanak egy 50negyzetmeteres studio apartmant, annak a berlese olyan 3500 yuan (35-el szorozd) persze ez a legolcsobban koze tartozik. Persze a fizetes is tobb, nyilvan attol is fugg milyen tapasztalatod van, mennyire beszelsz angolul, kinaiul.

En most fejezem be az elso evemet Sanghajban es abszolut pozitiv elmenyekkel megyek haza a nyarra. Erdemes kijonni Azsiaba. Hiszen a nyugatnak annyi, a Csendes-ocean idoszaka a nyakunkon van.

2012. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!