Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi kell ahhoz, hogy Indiában...

Mi kell ahhoz, hogy Indiában élhessek és dolgozzak?

Figyelt kérdés
Érettségi után szeretnék oda költözni, milyen papírok kellenek?
2011. aug. 4. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Minek akarsz odamenni? Onnan mindenki jön el! Épeszű ember oda nem megy!4 Turistaként igen, de az más kérdés!
2011. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Perec Józska válasza:
0%
Lefizeted az embercsempészeket, seperc alatt kijutsz :)
2011. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

indiaba? eszednel vagy az egy undorito orszag 90% nyomor negyedek

ha normalis vagy elkerulod

de ha cigany vagy viheted az egesz pereputtyodat ^^

2011. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
akkor lefizetem az embercsempészeket
2011. aug. 6. 17:11
 5/23 anonim válasza:
87%

Na,mivel senki nem képes normálisan válaszolni...


Becsülöm a bátorságod,én megjártam már Indiát,nekem tetszett:)!

Először is kötelező oltásokon kell átesned,és ha ott laksz,jó ha mindig megoldod az oltás dolgot,mert sok ott a betegség. Papírok.Tulajdon képpen a hivatalos irataid kellenek,személyi,útlevél,satöbbi,amik eddig is megvoltak. A többit már ott kinn kell intézned. Lényeg,hogy figyelj oda arra,hogy ha ott akarsz lakni (hosszú ideig) akkor mindenképpen legyen róla hivatalos papírod!! (legyen ott kinn Indiában a lakcímkártyádon feltüntetve minimum egy ideiglenes lakcím)


Az előző válaszolóknak:

MEM az volt a kérdés,hogy kimenjek e Indiába vagy sem,és nem is az volt,hogy írjátok meg mi a véleméynetek az országról. A kérdés az volt,hogy mi kell hozzá,hogy kiköltözhessen! Mi a rektes f*sznak kell ilyen dolgokat ideírni? Okosnak tűntök ezzel? Szerencsétlenek...


Neked kitartást kívánok,és eredményes megkérkezést,vigyázz magadra ott kint :)


25/L

2011. aug. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Szerintem a legjobb, ha bemész a nagykövetségre, biztos, hogy sok hasznos tanáccsal tudnak szolgálni. Másfelől a védőoltások beadatása az elsődleges szempont, és, ha mindenképp kint szeretnél letelepedni, szerintem érdemes lenne keresni kint élő magyarokat, illetve eldönteni, hogy pontosan melyik városok jöhetnek számításba, ahol lakni szeretnél, és utánanézni, hány rúpia körül tudsz lakást venni/bérelni. Sok szerencsét :)
2011. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két utolsó válaszoló kedvességét pláne a 25/L-ét aki helyettem is leoltotta őket :)

Nagyon hálás vagyok a hasznos válaszolóknak, bárcsak mindenki ilyen értelmes és kedves lenne, mint ti ketten!

Köszönöm és ment a zöld mancs :)

2011. aug. 12. 19:47
 8/23 anonim válasza:
69%

Igazán nincs mit :) El az oldal nem arról szól,hogy hogyan tudok lejáratni másokat,vagy,hogy a kérdezőt kicikezzem. A kérdező azért kérdez,mert megbízik a válszolóiba. A hülye válaszokat a szomszéd Marika is megtudja adni. Remélem minden oké lesz,nagyon vigyázz magadra!!! Sok puszi:D

A 25/L :D :)

2011. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed! Minden jót! :D
2011. aug. 13. 17:34
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem expatként nehéz lesz helyben elhelyezkedni, de sok szerencsét:)
2011. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!