Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaifoldi nyaralas? Kinek van...

Thaifoldi nyaralas? Kinek van kedve?

Figyelt kérdés

hello mindenkinek!thaifoldi nyaralason gondolkodom aprilis kornyeken olyan 3-4hetre..ilyen hatizsakos orszagjaros utra de sajnos nincs senki aki jonne velem..ha valakinek van kedve vagy barmi otlete,tapasztalata azt megkoszonnem:)

21 éves lány :)


2010. dec. 18. 22:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 2 éve voltunk pont Thaiföldön nyaralni hátizsákosan...

Mindent egyénileg oldottunk meg,és nagyon jó volt..Nem beszélve arról,hogy jóval olcsóbb így..

Tervezzük az ismétlését is,de hogy mikor még nem tudom..

De biztos vagyok benne,hogy nem fogod megbánni,és örök élményben lesz részed...

2010. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
79%

Szívesen megyek veled, ha fizeted :)


22/F

2010. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
80%
kedv van, lóvé nincs
2010. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
koszike a valaszodat elso.:) legalabb egy normalis valasz.hat elhiszem hogy felejthetetlen elmeny én is mar regota szeretnék eljutni oda csak sajna nincs senki aki jonne aztan magam meg nem szeretnek.szerintem is sokkal jobb megoldas ez a hatizsakos egyenileg elintezos dolog.jobban atlatod a dolgokat meg minden..remelem talalok valakit aki eljonne:)
2010. dec. 18. 23:11
 5/79 A kérdező kommentje:
kedves masodik valaszolo..ha talan dolgoznal neked is lenne penzed... eszem agaba sincs fizetni az utadat :P
2010. dec. 18. 23:12
 6/79 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

kedves masodik valaszolo..ha talan dolgoznal neked is lenne penzed... eszem agaba sincs fizetni az utadat :P


A komment megírásának időpontja: ma 23:12



Nem baj, emiatt nem lesz köztünk harag :P Remélem! :)

2010. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
Egyébként 21 évesen mit dolgozol, ha szabad kérdezem?
2010. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok..

Emlékszem,hogy először mi is utazási irodán keresztül akartunk menni,hiszen mégiscsak egy idegen ország,idegen kultúrával..De egy kedves barátunknak a felesége thaiföldi és ők tanácsolták a hátizsákos módszert..

Eve(így hívják a feleséget) mondta,hogy 100%-ban legyünk biztosak abban,hogy amint leszállunk a gépről 10 percen belül a lehető legjobb szállodában leszünk elfogadható árért..Igaza lett..Minden előttünk volt,csak kérni kellett...

Mint írtam tervezünk még egy utat mert minden vágyam,hogy elmenjek oda ahol a szerzetesek nevelik a tigriseket..De oda is egyénileg,hátizsákosan megyünk az tuti..

2010. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:

Londonban dolgozom a tobbi legyen az en titkom :P

és nem nem leszunk haragban ne aggódj:)

2010. dec. 18. 23:34
 10/79 A kérdező kommentje:
kedves elso..nincs esetleg valami blogotok amiben leirjatok hol,merre jartatok?ja es szabad megkerdeznem hogy mennyi idore mentetek es kb.mennyibe kerult fejenkent az utazas?ha aprilisban akarok menni eleg megvennem januarban a jegyeket?mar annyi helyen gondolkodtam hova mehetnek de thaifold valahogy mindig visszakacsint:)
2010. dec. 18. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!