Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van olyan, hogy New yorkban...

Van olyan, hogy New yorkban és los angelesbe is elrepülhetek egy nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
szal úgy értem h először pl. new yorkba elrepülök megnézem a várost majd los angelesbe megyek és ott is megnézem a várost. Ilyen körüt féleségre gondoltam. az ÉRTELMES válaszokat előre is köszi :)
2011. szept. 24. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gondolom van, kérdezz meg egy utzási irodát.
2011. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jaja majd meg is fogom de azért tettem fel ezt a kérdést h ti válaszoljatok....
2011. szept. 24. 22:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz egyedül. Akkor oda utazol ahová akarsz.
2011. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
léci vlk segítsen már :(
2011. szept. 25. 11:37
 5/15 anonim ***** válasza:

De mit segítsünk? Elrepülsz Ny-ba, ott maradsz egy hétig,körbenézel, majd átrepülsz LA-be és ott is eltöltesz annyi időt amennyit akarsz.Majd hazarepülsz.

Mi itt a kérdés?

2011. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért ne repülhetnél el? Országon belül oda repülsz ahova akarsz! Nem muszáj egy városban maradnod.
2011. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
úgy értettem a kérdést, hogy pl van e vlknek ilyesmi tapasztalata, vagy szervez vlmelyik utazási iroda ilyet, de ht m1 nem kell válaszlni..
2011. szept. 25. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Bezelsz, illetve ertesz angolul?

Mert akkor hasznald az expedia.com weboldalt, ahol sajat magadnak valaszthatod ki a repjegy/szalloda/berauto csomagokat es lehet, hogy meg olcsobban kijossz, mint irodan keresztul.

Mondjuk NYba nem kell kocsi, de Losziba mindenkepp.

2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na végre egy értelmesebb válasz.. -.- kösziii
2011. szept. 27. 18:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Szivesen.

Sot, az expedian olvashatsz "review"-kat, mas utazok velemenye a szallodarol, amit en mindig nagyon hasznosnak talalok. Persze aki olyasmire panaszkodik, hogy folt van a fuggonyon... pff, de a review-kbol kiderul, hogy jo-e a kornyek, mi van a kozelben, hol erdemes kajalni stb. Szoval igazabol ha az ember megcsinalja a hazi feladatat es nem csak az utazasi iroda velemenyere hallgat, akkor egesz ugyeset ki lehet hozni a dologbol.

En LA kornyeken elek, ha mar olyan konkret a terved, hogy megvan a repjegy es van valami kerdesed irj nyugodtan es ha tudok segitek. NY-ban is jartam mar, de annyira nem ismerem, mint LA-t.

2011. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!