Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japán. Aki esetleg járt ott,...

Japán. Aki esetleg járt ott, vagy élt Japánban mesélne róla?

Figyelt kérdés

A közeljövőben megyek.. ezért szeretném megkérdezni, hogy milyen tapasztalataitok vannak.

Mindent írjatok le, amit fontosnak tartotok:) ..akár az előkészületekről, akár a kint tartózkodásról.. köszi:)


2011. márc. 6. 14:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
de ha a nyelvvel, vagy bármi mással kérdésed van, vagy szeretnél levelezni, írj nyugodtan privibe :D
2011. márc. 19. 12:15
 22/26 anonim ***** válasza:
Irtam privit. :D
2011. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
oké :D
2011. márc. 19. 17:22
 24/26 anonim válasza:

Szia!

Ha szabad kérdeznem, hány évig tanultad a nyelvet, és milyen rendszerességgel? :) Én is szeretnék tanulni, de egyenlőre nincs rá lehetőségem, esetleg majd egyetemen. :)

16/L

2011. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Szia!


Tundék írni neked e-mail-re, vagy bárhova a Japán nyelvtanulással, meg a kiutazásoddal stb. kapcsolatba? Beszélgetnék veled erről, én is tervezem ezeket. Mail címed már nem publikus sajnos.

2011. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Bocsi, de most én is kérdést szeretnék feltenni, ha megengeded, kedves kérdező. Mivel eltelt az utolsó válasz óta pár hónap, aktuális megkérdeznem, hogy azóta voltál már ott? Hogy sikerült elérned, hogy kimehess? És hány éves vagy? Előre is köszi a választ:)
2011. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!