Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi igaz a thai szexturizmusból...

Mi igaz a thai szexturizmusból? Tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Kikerülhető? Keresni kell, vagy megtalál? Olcsó/drága szórakozás? Nem járok arra, meg nem is mennék bele ilyenbe, de tényleg érdekelne nem csak pletykák, hanem tényleges sztoryk.
2009. okt. 13. 15:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%

na én a férjemmel többször voltam már thaiföldön, és elég durva az ottani helyzet...

kikerülhető? igen, ha nem a turistaparadicsomokba mész.de gondolom az ember nem vidékre akar menni nyaralni.. tehát, nekünk turistáknak kikerülhető? nem

keresni kell, vagy megtalál? megtalál. amint lemegy a nap, és kimész az utcára, vagy beteszed a lábad egy szórakozóhelyre, már nincs visszaút. a társaságunkból az egyik fiú órákon át smárolt egy thaival, akiről később kiderült, hogy férfi.. szegény haverunk, azonnal elkezdett hányni, amint a gatyájához nyúlt. itt leginkább az nehezen kivédhető, hogy európai pasi ne thai nőnek kinéző pasival kerüljön össze... nehéz őket megkülönböztetni...

főlg úgy, hogy az európai férfi ittasan azonnal ráveti magát az ázsiai "nőre"..

a közelünkben lévő szállodában pedig egy kb10fős férfitársaság volt. az lyenekről mindenki tudja, hogy szexturisták. de akik így, csoportban járnak nyaralni, a legveszélyesebbek, mert nem félnek. ennek a csoprtnak a tagjai mégcsak nem is látták egymást korábban, a neten ismerkedtek meg. és ők a gyerekekre utaztak(na persze nem mind, de nagyjából azonos beállítottsguk vol)...teljesen mindegy volt nekik, hogy fiú e vagy lány, úgyis nagyon hasonlítanak egymásra, és a kisfiúkat is sminkelik.

részegen pedig a legjobb sztoriaikat mesélték, amiket inkább itt nem írnék le...

és egyáltalán nem féltek a megtorlástól, mert mindenkinek az anyja, fia, lánya, ezt csinálja...

2009. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nehéz elkerülni hogy ne akadj össze egy-két ilyenbe. A szállodába ahol laktunk volt egy idősebb házaspár olyan 50 körüliek, egy kb 13 éves kislánnyal. Ültek a strandon hármasban, a kislány csókolgatta a bácsit, az asszony meg csak napozott. Meg utaztunk egy vonaton valahol vidéken, amikor felszállt egy hasonló koru kislány egy vénemberrel, félelmetes volt, tiszta pedofil kinézetü.
2009. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és abban mi a jó, hogy fiúkat adnak el lánynak? Kevés a lány? Vagy van akinek mindegy, ha kiderül közben, hogy pasi az illető? A többségnek nem hiszem...
2009. okt. 14. 08:49
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

En evi 3-4 honapot toltok a Thai felesegemmel es a csaladommal Thailandon. Ott is megtalalja szex azokat akik keresik de ott sem eroszakolnak meg az utcan egy ferfit sem aki nem akarja. Nyilvanvaloan egy orszagban, ahol az euro, a dollar sokat er kialakul egy ilyen "iparag" is, de Thailandon annyi szepet, annyi kulturat es annyio erdekesseget lehet latni, hogy csupan ezert tenyleg nem erdemes odamenni.

Kozel 30 eve nem elek Magyarorszagon, de ahanyszor ott vagyok, tobb prostitualtat latok mint Thailandon, es ha nincs annyi penzed, hogy repulojegyet vegyel, akkor eppen eleg, ha kimesz az M3-as melle a Cora kornyekere vagy akarmilyen foutvonalra Magyarorszagon es megtalalod a szex-turizmus gyonyoreit sokkal olcsobban es nem kell 12 orat szorongani a repulon, bar gondolom, a magyar viszonyokat sokkal jobban ismered nalam...

2009. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
22%
Lepra, Aids , Tripper, Kankó és minden mi kapható
2010. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
kikerulheto, meg akkor is, ha turistaskodni mesz. de arra fel kell keszulni, hogy az osszes utazasi irodaban ajanlott helyeken az arcodban lesz a dolog. ha ezt nem szeretned, akkor maganszervezesben erdemes menni, pl olyan helyekre, ahol a helyiek is nyaralnak, vagy nem annyira ismertek utazasi irodak elott. nem lehetetlen az uyg. azt meg hozzatennem, hogy nem egy eroszakos nep a thai. ha nem akarsz valamit, nem fogjak "radnyomni"
2010. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

"Kozel 30 eve nem elek Magyarorszagon, de ahanyszor ott vagyok, tobb prostitualtat latok mint Thailandon"


Ezt nem tudom hogyan hoztad össze.

Phuketen a főutcán több prosti áll naplemente után, mint amennyi Budapesten összesen megtalálható az egész városban!


Ha egy night klubba bemész akkor gyk. minden vendégre 3-4 prosti jut. Fiúk / lányok vegyesen.


Valaki kérdezte feljebb, hogy miért vannak fiúk:

Azért, mert vannak olyan beteg állatok, akik otthon nem mernek b*zulni, mert félnek, hogy kiderül és megbélyegzik őket. Itt viszont mindent szabad, ráadásul a fiúk is "lányosak", így kevesebbet romlik az illúziója, mintha otthon egy nagydarab, kövér, sörhasú szörősseggű kant kéne pakolnia.

2010. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Többször voltam arra és az első hozzászóló tapasztalatait tudom megerősíteni. Rengeteg a nőnek sminkelt fiú. Mi nyaralni mentünk (én lány vagyok), de állandóan a szemünk előtt volt ez az egész.
2010. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
70%
Ha össze akarsz szedni egy klassz kis AIDS-et, akkor hajrá szexturizmus...
2010. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
olcsó szórakozás. Ott nagyon kevés pénzzel is kiskirály lehetsz..
2010. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!