Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Lehetőségem adódott választani...

Lehetőségem adódott választani 2 uticél közül. Vagy Ljubljana vagy Tokió? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 19:38
1 2
 11/17 DarkChii válasza:
Tokió!!! Oda nem juthatsz el akármikor...
2011. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ljubjana.


Tokio izgi meg minden, de ha egy perc nyugalmat akarsz, 5 órát kell vonatoznod, hogy találj egy csendes kis erdőt, ahol egyedül lehetsz. Szlovénia pedig csodálatos!

2011. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én Tokiót mondanám.. bár jelenleg sajnos mindenképp meggondolandó. Ha van lehetőséged, akkor ha megérkeztél Tokyoba, utazz el inkább Osakába. Messzebb is van a mostani problémáktól, illetve Osakától nincs messze Kyoto sem, ami mindenképp útbaejtendő, ha az ember Japánban van.

A másik dolog amire fel kell készülni az az, h (mint már említették előttem is) Japán nem olcsó mulatság, különösen a magyar pénztárcának.


Azt viszont kétlem, h Tokyoból 5órába telik, amíg találsz egy nyugodt helyet. Tokyon belül is akadnak szentélyek, amik kifejezetten nyugodt helyek. (Bár ez persze ízlés kérdése. Van akinek nem jönnek be.)

2011. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Luther Buffols válasza:

mivel hogy tokióban most volt földrengés ezért szerintem

eggyértelmű

2011. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

hi!


hát sztem elég meggyőző h 99% Ljubljanát írta...mivel még most is vannak Japánba utórengések és a sugárveszélyt nem fogja rögtön közölni sem a média sem a kormány...sehol...majd csak ha nagyon muszáj,,,,,jobb a biztonság....Ljubljana


szia

zsak

2011. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Összehasonlíthatatlan.

A lehetőséged van akkor Tokio.

a Ljubiana könnyebben megközelíthető

2011. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tokióba csak ha meg akarsz halni
2011. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!