Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mit gondoltok Japánról,...

Mit gondoltok Japánról, Koreáról és Kínáról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Na most ez három baromira különböző ország, szóval így egy kérdésben nincs sok értelme.

Persze aki nem ismeri őket annak egy kutya, távol kelet.


- Japán, fejlett, de zárkózott. Tradicionális és modern.


- Korea kissé frusztrált japán által, de ott jobb fejek az emberek, szép nemzeti parkjaik vannak.


- Kína a kapitalista kommunista, de iszonyat különbség van tájegységenként a mentalitásban és viselkedésben. Az se mindegy, hogy város vagy falu.


Mire vagy egyáltalán kíváncsi?

2011. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arra hogy az embereknek milyen véleményük van ezekről az országokról az ott élő emberek szokásairól,nyelvükről stb. Én is jól tudom hogy különböznek egymástól.
2011. júl. 10. 11:05
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Na várjá má most te Kinára vagy a Kína Köztársaságról kérdezel mert kína meg kínai köztársaság között van különbség és az se mindegy hogy Koreai Népi Demokratikus Köztársaság vagy Koreai Köztársaság


Máskor írj pontosan addig nem tudok segíteni

2011. júl. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az összesre...
2011. júl. 11. 10:53
 5/12 hejj ***** válasza:
32%
szok kici oco-oco
2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

A japánok nagyon okosak, a kínaiak mindenhol ott vannak, de semmi bajom nincs velük.

Észak-Korea eléggé retardált, xD, Dél-Koreáért viszont brutálisan odavagyok. :D:D

2011. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se szeretem.
2011. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hejj ***** válasza:
a japán nők a legszebbek
2011. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, a koreai nők a leggyönyörűbbek :)


Nagyon szeretem Koreát, van pár koreai barátom is. Ősszel pedig ellátogatok két hétre az országba :)

2011. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ősz az jó választás. Nekem is vannak barátaim Koreában és én is egyik ősszel voltam kint 3 hetes körutazáson.

Je-Ju szigetére érdemes (ott is a déli részre) elugorni mert nagyon szép, ősszel pedig nem drága.

2011. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!