Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok róla? Esetleg...

Mit gondoltok róla? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten és találtam egy olyan oldalt aminek a segítségével kijuthatok angliába és ott dolgozhatok egy gyerektáborban. Nos a kérdésem az, hogy esetleg vannak-e itt olyanok akik az ő segítségükkel jutottak ki.

[link]


2011. szept. 4. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha neked van hozzá kedved és számodra megfelelnek a feltételek és az elvárásokkal sincs gondod, vágj bele.

Ez egy lehetőség, egy ismerősöm hasonló lehetőséget kihasználva ment ki Angliába bébi sintérnek nyelvet tanulni.

Azóta persze már teljesen mást csinál, közben férjhez ment, gyereket szült, elvált, de már 12-13 éve kint él és virul.

Próbáld meg, hátha neked is bejön.

Egyébként meg szép vidék, és a tél is enyhe.

2011. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nekem nagyon tetszik, úgyhogy valószínűleg megpróbálom:) köszi a biztatást:)
2011. szept. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!