Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy Ausztráliában élhessek?

Figyelt kérdés

Nos még csak 18 éves vagyok és erre 3-4 éven belül nem látok esélyt de szeretnék nagyjából tisztában lenni a dolgokkal.

Ha megyek akkor valószínűleg valami kétkezi munkával szeretnék, ami hiányszakma.Viszont az nem tiszta hogy van ugye több féle vízum típus amiket olvastam, ezeket itthon kell elintézni vagy egyszerűen kimegyek Ausztráliába és ott majd alakulnak a dolgok valahogy?

Mert ahogy olvastam a vízumkérelmet el is utasíthatják, viszont a pénz nem jár vissza és hát egyáltalán nem olcsó dolog a vízumkérelem.Szóval ez a része érdekelne nagy vonalakban hogy hogyan is tudná elkezdeni az életét a mostani viszonyok alapján egy huszonéves szakmunkás.


(A www.bertok.com oldalt ismerem de nem jött le tisztán hogy hogy is van.)


2011. febr. 25. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra készülj fel, hogy nem lesz egyszerű dolgod. Nekem most jöttek haza rokonaim, egy fiatal házaspár, mert nem tudtak munkát találni. Eleinte dolgozhatsz farmokon, de pénzt alig kapsz érte, viszont ott alkatsz és adnak kaját. Ilyen szinte mindig akad.

Viszont külföldiként nehéz elhelyezkedni, mert ha van megfelelő ausztrál jelentkező, akkor kötelesek azt felvenni. A házaspárból a lánynak elvileg előre lezsírozott fix munkája lett volna, de mire kiment, egy ilyen jelentkező kiütötte a nyeregből.

Mindenképp komoly tőkével utazz ki, az nagyon fontos!

2011. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a vízum igen drága, a repjegy 250 alatt nem áll meg, de ha kijutsz jól tudsz keresni ha beszéled a nyelvet.pincérnő vagy iesmi.de miért pont Ausztrália?Én Skóciába menekültem.nincs vízum.és könyebb minden
2011. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tetszik az ország, jó az idő, nagyon szép táj, az emberek mentalitása is nagyon jó az olvasottak alapján.Nagy-Britannia pl az éghajlata miatt is ki van zárva.


De aztán még változhat a terv de most ezt találtam ki magamnak.

2011. febr. 26. 19:31
 4/4 anonim válasza:
PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!
2011. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!