Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Élnél Törökországban?

Élnél Törökországban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Biztos volt egy rossz élménye valami bazárossal, aki szereti ilyenekkel ugratni a turista nőket és ezért elment az összes életkedve mindentől. :)


Amúgy én jártam kis falvakban, tengerparton turista paradicsomban, Isztambulban is, találkoztam teve, szamár tehén és birkanyáj tulajjal is, de egyik sem akart megvenni vagy eladni, vagy a fene sem tudja mit csinálni. Törökországban már léteznek emberi jogok, a nőknek is ugyanúgy vannak jogai, mint ahogy pl. nálunk is, így az ilyeneket többnyire csak is turista vakításnak használják, komolyan nem igen tehetik meg. :)

2011. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Igazad van előző. Az ottani emberekhez hasonlóakkal én még itthon nem találkoztam.
2011. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Én sem... csak is jó tapasztalataim vannak a török emberekkel, pedig azért egy kis időt eltöltöttem ott és tényleg sokfelé jártam. :)
2011. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

A török ember tükröt tart a turista elé.

Ha csak kellemes tapasztalataitok vannak, akkor valószínűleg ti magatok is kedvesek, barátságosak, udvariasak voltatok velük.

Szóval van sejtésem, hogy ez az Azálea vagy micsoda a neve mit művelhetett itt, ha azt hiszi eladják 30 tevéért. (Mondjuk elég drágának találja magát...)

2011. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
utolsó, ezen jót nevettem:P De tényleg a törökök még az ezer idegent is családtagként kezelik.
2011. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Timmye válasza:
Én nagyon szívesen élnék ott, szeretem azt a kultúrát
2011. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Én is szívesen élnék Törökországban,különösen Isztanbulba!
2011. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Torok elettarsam van, elnek Torokorszagban (nyugai reszen). Azalka, analka elmehet a fenebe, es nem kerdem meg miert rossza velemenye, mert magasrol leszarom.
2011. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Én is élnék Törökországban nagyon szívesen, imádnám!!!

Valaki megtudja mondani,hoyg kb. mennyibe kerülne nyáron(2012ben) 10nap Isztambulban vagy környékén? Szeretnék elutazni!???


És fodrászok hogy élnek ott kint? :)

2011. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 PetraBee ***** válasza:
Itt a fodraszok kivetel nelkül ferfiak, ez elöször nagyon fura volt. Mar megszoktam, de azert hianyzik neha egy hozzaertö nöi kez. Nah, ez eleg felreerthetö lett, hehe...
2011. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!