Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Minek érdemes tanulnom, ha...

Minek érdemes tanulnom, ha Dél-Koreában akarok munkát?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek. ott milyenek a munkalehetőségek a magyarok számára??
2011. dec. 11. 16:59
 1/7 bánomisén ***** válasza:
100%
Elsősorban a koreai nyelvet.
2011. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

안녕하세요


Angol tanárként 100% lesz munkád.

Egyéb munkakörökben nem igazán fogsz tudni elhelyezkedni, ha csak nem beszéled a nyelvet, vagy külföldi multinacionális cégnél helyezkedsz el. Nos, tanuld meg az alap Koreait.

Miért érdekel Korea ? Bármi egyéb kérdésed van felteheted, nagy a tapasztalatom Koreával kapcsolatban.

2011. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. De én olyan 10 év múlva akarok kimenni, mert addig tanulok. és akkor is várhatóan sok angol tanárt fognak keresni?? Korea azért érdekel, mert szerintem szép hely, és az emberek szimpatikusak. meg hát nem is nagyon tudom. egyszerűen imádom Dél-Koreát. a nyelvet hány év alatt lehet megtanulni perfektül?? és az angolt? mert eddig németes voltam de már rég tervezem, hogy angolt fogok tanulni.
2011. dec. 13. 16:32
 4/7 anonim válasza:

Németet hogy tudod? perfect?

"hozá álás kérdése"

behamzsolod angolt fluentlyre aztán jöhet koreai

közbe tanulsz és tanulsz.

mivel keleti nyelv gondolom ha nincs jó érzéked hozá sok idö lesz föleg folyékonyra megtanulnod

(én a helyedben Japán ban gondolkodnék nekem az tetszik de nemtudom...)

Sok sikert:)

2011. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát a német olyan középszinten megy...de nem szeretem.:$......szóval ha angolt és koreait megtanulom perfektül, akk már valszin hogy mehetek koreába angoltanárnak? és am hogy keresnek ott az angoltanárok?
2012. jan. 14. 11:38
 6/7 kemeng válasza:

Szia Annyeonghaseyo!


Kuldtem egy privat uzenetet remelem megkapod (mivel kuldes utan ismeretlen cimzettet ir a rendszer) amenyiben nem ugy kerlek vedd fel a kapcsolatot velem, mivel nagyon kivancsi vagyok a koreai tapasztalataidra! A kozeljovoben szeretnek kimenni!


Koszonom szepen,

gabor

2012. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kemeng válasza:

Most jottem vissza (sajnos) Koreabol, csodalatos volt. Mennek vissza ismet dolgozni pld angol tanarkent. Valakinek van tapasztalata eteren??


Elore is koszi a valaszokat!

2012. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!