Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egyhetes szöuli nyaralás 2...

Egyhetes szöuli nyaralás 2 főre kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

fő kérdés:

-repjegy

-szállás


2012. márc. 12. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

repjegy 100-150Ezer ft per fo..

szallas van kb 2000Ft/fo-re is...de az csak kis szoba emeletes ággyal vendeghazban..szalloda kb ennek 3szorosa vagy megtobb...kozlekedessen gyaloglassal lehet sporolni, ugyszint az etelekkel is, ha boltban vett eteleket eszik az ember, etterem helyett....

2012. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

esetleg már voltál Szöulban? tapasztalat?

2012. márc. 16. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt lakom Koreaban. Multevben szerveztem egy 10 napos kirandulast 2 magyarnak. Olcso vendeghazban szalltak meg. Etelrol persze maguknak kellett gondoskodni,(inkabb boltba vasaroltak mint etterem) es jobbara gyalog vittem oket mindenfele, igy sokat sporoltak az uton. Leteznek utazasi irodaban hirdetett utak egy jo 600E ft aron, Szerintem ,baromi dragak, persze mert 3,4 csillagos szalloda, meg egy masik varosba is levisznek, nem csak Seoul. Ha viszont vki, nem ilyen kenyelmes draga utazast akar, hanem jo neki a gyalogtura szerintem egy het boven eleg Seoulban. Amugy a nyaralason, ha tenyleg nyarat ertettel, akkor elore mondom , hogy itt junius kozepetol augusztus vegeig monszun van. Tehat szakad az eso :((
2012. márc. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

nos inkább ősz elejére gondoltam, állítólag akkor minden szebb:)

túrázósak vagyunk, eddig is gyalog jártunk be több nagyvárost is:)

szállás terén egy normális fürdő, légkondi(nem fontos), hűtő az, ami jó ha van.

így esetleg tudnál konkrétabbat mondani?

2012. márc. 18. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy, osszel minden szebb, ez nezopont kerdese :)) Velemenyem szerint, a cseresznyefa viragzasakor sokkal szebb.:);)

Tobbfele vendeghaz van, tobb arkategoriaban. A legeslegolcsobbaknal, van ,hogy a furdoszoba a szoban kivul van, tehat masokkal megosztva. Kb 2000ft/nap/2fo

Ami egy kicsivel dragabb, abba mar belul van a furdoszoba (zuhany+wc) kb 3000/nap/2fo. Viszont hutoszekreny az szinten kozos masokkal, altalaban.

Aztan arfekvesben, minosegben meg 1 fejjebb kategoria a motelek. Ott van huto is a szobaban. De, mivel ezek nem turistaknak vannak, igy elore huzamosabb ideig lefoglalni oket korulmenyes.

Nem lehetetlen, de koreai tudas nelkul az. Foleg mert szombatra, es vasarnapra tobbe kerul a szoba kivetel. Atlagban 1 napra (hetkoznap) olyan 8000Ft/nap/2fo-felfele. Ezek mind etel nelkuli megoldasok.

Es ott vannak a legdragabbak, a szallodak. Ott mar etelt is adhatnak, de ez is ar fuggo..

Aztan az egyenileg szervezett uttal kapcsolatban mondanam, ha nem beszeltek koreaiul,akkor mindenkepp kell egy kisero melletek.

Angol tudas nagyon elonyos, de nemreg kellett elkaluzolnom par eltevedt amerikai turistat, akik egyszeruen nem talaltak olyan koreait aki el tudta volna mondani, hogy merre menjenek.

Nagyon konnyen el lehet tevedni, mert az epuletek eleg egyformak.

A kozlekedes, es az etelrol annyit tudok mondani, hogy ez is attol fugg merre akartok pontosan menni, es mit, hol, mennyit szeretnetek enni. Nehez arat mondani elore.

Ha csak Seoul belvarosaban lennetek, akkor a kozelekedes dijja nagyon minimalisra is leszorithato, gyaloglassal,es plusz hogyha a szallas a leheto legjobb helyen helyezkedik el.

Viszont minnel messzebb mennetek, annal dragabb. Mert itt nem ugy van mint Magyarorszagon, hogy 1 jegy lyukasztasaval vegig utazhat az ember vegallomastol vegallomasig.

Itt km alapjan van dijjbeosztas. Tehat ha messzebb, akkor bizony tobb. :(

2012. márc. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs,rosszul irtam a vendeghazaknal...azok az arak 1 fore szolnak, nem kettore:)
2012. márc. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, hatalmas segítséget adtál!

egy koreai sráccal már beszéltem, felajánlotta a segítséget,így gondolom sokkal könnyebb lesz:)

2012. márc. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!