Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ázsiába-Japánba-Kínába mennyir...

Ázsiába-Japánba-Kínába mennyire jutnak ki a sláger topplistás amerikai és európai zenék? Pl: Juanes - La Camisa Negra-című dala kijut oda, hallgatják, sugározzák a rádiók?

Figyelt kérdés
Vagy Jennifer Lopez, Justin Timberlake, 50 cent vagy Madonna (ne adj isten, Justin Bieber dal) kijut oda?
2012. máj. 1. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%ban azsiai zenet nyomatnak a radioban a maradek 10% amerikai zene,europai nincs ,ha tobb amerikai zenet akarnak hallgatni akkor youtube-oznak
2012. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kínában youtube sincs, max free gate-tel. A La Camisa Negra-t én Pekingben hallotam egy bárban, ahova kizárólag külföldiek (nem kínaiak) járnak. Ezen kívül Lady Gaga, Michael Jackson kb, meg esetleg KTV (kareoki bárban) egy-két eagles szám, britney, whitney huston, néhol spice girls, backstreet boys. A chilles zenéket egyáltalán nem ismerik. Ami európai zenének számít az Mozart, vagy a hattyúk tava, de egyébként modern zenét felejtsd el.
2012. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Basszatok meg :D en voltam Pekingben es az volt a finta hogy kb csak kinai zenet hallgattam nem hogy rossz de nem ehhez szoktam hozza es egyszer leadtak Bob MArley buffalo soldier-jet :D hat az nagyon jo volt :D kinaban nincs facebook se youtube van valami "nagy" letolto weboldaljuk de kb azon sincs semmi...
2012. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bob Marley-t is toltak egy barban amikor en voltam Pekingben es kellemes meglepetes volt :)
2012. máj. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kiflitolvaj ***** válasza:
Én Shanghaiban voltam egy klubban (windows bar), ott pl. ugyanazok a zenék mentek, mint nálunk.
2012. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Japánról tudok nyilatkozni. Ott éltem évekig. Ott inkább a j-pop a sláger. Klubokban is inkább a szigetországban kreált dolgokat nyomatják.
2012. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Kinaiak nem youtuboznak, mert le van tiltva. Pont ugyanugy , mint a facebook is. Van sajat kozossegi portaluk, valamint miutan a google is korlatozva van, sajat kereso oldaluk is van, ahol zenet lehet hallgatni, valamint letolteni. Kulfoldi szamokat hallgatnak a leginkabb ismert valamilyen oknal fogva a Westlife, Avril, hasonlok. A karaoke barokban is ezeket lehet enekelgetni a tobb ezer kinai szam mellett. Viszont a clubbokban szinte csak kulfoldi pop zenet adnak.
2012. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!