Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban szeretnék élni/dolgoz...

Japánban szeretnék élni/dolgozni 1 évet, akár többet is, ahogy összejön. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam au pairt nem nagyon keresnek ott. Igazából én bármilyen idénymunkát is elvállalnék, teljesen mindegy milyen munka (jó a szexmunkák kilőve). Van így esélyem kijutni, hogy nincs Japánban ismerősöm?

2012. aug. 2. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ismeretség nélkül nehéz lesz.... nem is tudom hol kéne kezdeni a keresést. Mért pont oda? nem hinném hogy oda keresnek bármilyen idény munkára külföldi embert....
2012. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oszinten megmondom semmi eselyed sincs

Ha diak vagy akkor megprobalhatod az osztondijat,cserediak programokat stb

Ha mernok , programozo vagy, es profi angoles japan nyelvvel akkor jobb de nem 100% ( tanarnak eselytelen mert angol anyanyelvueket alkalmaznak )

Gondoldalt ujra mert ez igy nagy O

2012. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van valami angol tanárid, akkor nyelviskolába kimehetsz. Az most Tokióban nagyon megy. Pár hete voltam kint és tele van nyelvsulival. Nagyon fontos a japán tudás is. Keress közösségi oldalakon Tokiói embereket, ismerkedj velük és akkor legalább lesznek olyanok, akik segíteni tudnak. Mielőtt kimész, saját magad próbálj meg kint munkát találni és csak úgy menj ki.
2012. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát én is ugyan abban a cipőben járok mint te de én sem tudok többet, most találtam ezt az oldalt remélem segíteni fog

[link]

2015. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!