Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen lehetőségeim lehetnek?

Milyen lehetőségeim lehetnek?

Figyelt kérdés

érettségi után (másfél év múlva fogok) középfokú angol nyelvizsgával kimennék Angliába nyelvet tanulni( ugye nap mint nap használnám)

Elmehetnék vhova így betanítatlanul pl pincérnőnek? Érettségi után még nem akarok fősulira menni, szeretnék kicsit a magam útján járni pl Angliában elsajátítani az angolt felsőfokon

Vannak itt hozzám hasonlók ilyen célokkal? Vagy esetleg olyan akinek már sikerült?

Vagy esetleg más országban? Gondolom nem én vagyok az első aki így gondolkozik...


2012. jan. 23. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
milyen szállási lehetőségeim lennének? vannak ilyen ifjúsági szállók? vagy olcsó albérletek? és még azon is gondolkoztam h ott dolgoznék kapok pénzt és abból a pénzből Mo.-n rá 1 évre vagy 2 elkezdenék egy egyetemet vagy fősulit önköltségből
2012. jan. 23. 18:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Szobát tudsz bérelni az ott léted idejére.(Egy single szoba itt Londonban ami normális helyen van az olyan 90-95 font/hét.) Pincérként el lehet helyezkedned, mert a legtöbb helyen be is tanítanak, de valahol tapasztalatot kérnek. Ez változó.
2012. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer befejezed a sulit, szinte biztos, hogy nem fogod újra kezdeni.
2012. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!