Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Lehetséges (érdemes-e) kiköltö...

Lehetséges (érdemes-e) kiköltözni az Egyesült Arab Emirátusokba? (UAE)

Figyelt kérdés

Angolul jól beszélek, majd megtanulom az arabot is, de úgy tudtam hogy ott sok a bevándorló.

Érdemes lehet oda kiköltözni? 20 éves vagyok, fiú.


Állampolgárság terén mi a helyzet?



Az UAE-nek VAN JÖVŐJE???


2012. aug. 22. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Mert olvatsam hogy angollal sokra lehet menni mert közvetítő nyelv ott.


Érdemes lenne kimenni? Van az országnak jövője?

2012. aug. 22. 21:51
 2/5 anonim válasza:
Nemtudom oszinten ,en a helyedben nem mennek ;)
2012. aug. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

max ingázni mennék ki... 2 hét ott egy hétvége itthon a családdal..

AZ ottani fizetéssel a repülőjegy nem lehet gond...

Ja és bármennyire is drága, én albérletbe mennék...

2012. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erdemes, tele van europai fiatalokkal. A fizetes valtozo de min 1200 eurot a legszarabb munkaert is kapsz. Az allampolgarsagot felejtsd el meg akkor sem kaphatnal ha valami istani csoda folytan egy helyi lanyt vennel felesegul.
2012. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,1 évvel ezelőtt mentünk ki 3 gyerekkel Abu Dhabiba.

Férjem orvos egy állami kórházban.Interneten keresett állást,telefonos interjú után 2 hónap múlva már utaztunk is. Állami munkahelyeken a lakás bérleti díját kifizetik. Az iskolák fizetősek de azt nem fizetik.A fizetés a hazaival összehasonlíthatatlan. A lakosság kb.20 %-a csak arab,sok a hindi,filippinó,pakisztáni,és mindenhonnan a világból. Az emberek egyébként kedvesebbek mint itthon,mindenki mosolyog. A magyar jogosítványt nem fogadják el ha van letelepedésid vezetésből vizsgázni kell. Azt megengedik ha már van jogosítványod,hogy csak vezetésből vizsgázz.

Ha nem sikerül a vizsga akkor az elméletet is el kell végezni.A két ország között sajnos még ilyen megállapodás nem született.Gyönyörű városok, az időjárás nekem tetszik.Télen a leghidegebb 16 fok volt,karácsonykor fürödtünk a medencében. A kaja nem drágább mint Mo.-n, a benzin kb 100 ft/l A rezsi a hazait meg sem közelíti, a sivatagban olcsóbb a víz. Angoltudással lehet boldogulni, mindenki beszéli a nyelvet.Ha valahová menni akarsz bátran ajánlom,de érdemes előre munkát keresni a neten. Állampolgárságot szerezni sem lehetetlen. Indulj bátran ,minnél előbb nem fogod megbánni.

2013. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!