Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A férjemmel tervezzük, hogy...

A férjemmel tervezzük, hogy jövőre 3-4 hetet Thaiföldre utazunk. Ti melyik részén voltatok? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Phuket kizárva. Kho Samuiról mi a véleményetek?

2012. okt. 10. 15:25
 1/8 anonim válasza:

Ha nem gond én is kérdeznék. Phuket miért van kizárva?

Kho Samuin egyszer voltam, elég kellemes hely, az árak mint túristahely nagyon magasak, és ezt ki is használják a Thai-ok. Pattaya is ki van zárva?

2012. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Phuketről azt olvastam, hogy nagyon zsúfolt, rengeteg a turista, a strandok is tömve vannak. Na most mi ennél nyugisabb helyet keresünk.

Kho Samuiról meg azt írják, hogy a tengerpart is nagyon szép. Azt hogy mennyire nyugisabb Phuketnél, nem tudom.

A másfél éves kislányunkat is vinnénk, tehát mindenképp olyan helyet keresünk, ahol szép a part, jókat lehet sétálni, szép környezet. Ezért nézegettük Kho Samuit. Vélemény?

2012. okt. 13. 15:30
 3/8 anonim válasza:
5%
oda menjetek ahol sok a shemale lány azok jól megb sznak titeket és ti is meg tudjátok őket :))
2012. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Pitbull!

Te egy igazi hülye vagy! Sok sikert az élethez azzal a maréknyi lepke agyaddal.

2012. okt. 14. 10:41
 5/8 anonim válasza:

Azért annyira nem zsúfoltak a tengerpartok :D tisztességes 10-5m es távolságban vannak a pokrócok, székek egymástól :)

Szerintem elég jó ötlet ez. Sok sikert, és jó szórakozást hozzá! első voltam :)

2012. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En kamasz lannyommal voltam Ko samuai Ko phan gang es ko thao vegcel Tehat egy del thaifoldi utata tettunk meg ketten hatizsakkal Bankok ejszakai vonat delre aztan hajo ko samuai ra itt egy par nap majd a masik ket sziget jott buvarkodtunk.

Ko samuai is nagyon turisztikai lett sajnos.Ko thao meg oke de az is kezd elnyugatosodni sajnos a tenger csodas volt ki sem jottunk belole.

Ko chang is meg nagyon szep az nem delen van nezz utan Mi mindent netten rendeztunk nem irodan keresztul.A vonatjegyet ott helyben vettuk meg a palyaudvaron 2 osztalyra kivalo ellatast kaptun kutkozben meg meleg etel is jart a jegyhez A hajojegyet is a vonatpalyaudvaron vettuk meg egy ottani kis irodaban.

2012. okt. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 20. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Koh Chang a legszebb, legérintetlenebb. Phuketre tényleg ne menjetek
2012. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!