Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egyesült Arab Emírségekben...

Egyesült Arab Emírségekben lehetne munkát találni vendéglátásban jó angol nyelvel?

Figyelt kérdés
Arab nyelv az biztos nem menne nekem tanulás szempontjából de mi az esély egy angol nyelvel? Lehetne ott munkát találni? Van aki gondolkodik esetleg ilyen téren?

2012. okt. 14. 10:05
 1/4 anonim válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy egy magabiztos angol tudás elég kint, senki nem várja el, hogy tudj arabul. Amúgy ha már vendéglátás, 2013 második negyedévében nyílik egy új Conrad szálloda Dubajban (Hilton egyik brandje), és sok embert keresnek. Nézz utána!
2012. okt. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom a munkavallalast, csak annyi kommentem lenne, hogy parszor atutaztam Arab orszagokban (nem pont ebben), es meglepödtem, hogy az Arabok mennyire jol beszelnek angolul. Meg McDonalds, Starbucks hasonloban is szep folyekonyan.

Vagyis angolul mindneki ert, a kerdes az, hogy mennyire kell nekik külsös ha mindenki tudja a nyelvet.

2012. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de nem valoszinu, mivel ezeket a munkakat tipikusan szegenyebb muszlim orszagok lakoi vegzik (Pakisztan, India, Banglades stb.) ok hihetetlenul olcson dolgoznak, meg eleve nehez kozejuk bejutni, en beszelek arabul (meg muszlim is vagyok) is angolul is, megis inkabb Angliaban dolgozok vendeglatasban, volt haverom aki szinten beszel arabul meg muszlim is megis hazament par honap utan mert nem volt ertelme, esetleg ha van vmi ritkabb diplomad mesz vele valamire, de a gond, hogy ott sem mindegy milzen, mert pl. epiteszetben csak angolszaszokat alkalmaznak epitesznek.
2012. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emirátusokban szinte mindenki beszél angolul, és szinte csak a külföldiek dolgoznak. Érdemes kinézni, már csak a magas fizetés miatt is.
2012. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!