Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Izael mennyire biztonságos most?

Izael mennyire biztonságos most?

Figyelt kérdés

Körbe szeretném utazni Izraelt. Betlehem, Názáret, Jeruzsálem, Tel-Aviv, Holt-tenger környéke, Haifa.

Februárban tervezem. Nagyon megköszönném, ha ott élők írnának, mennyire valóságos a sajtó által sugallt veszélyhelyzet? Biztonságos-e Izraelbe utazni, vagy tanácsos elhalasztani?



2012. dec. 15. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdéskiírást helyesbítem: Izrael mennyire biztonságos most?
2012. dec. 15. 19:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit sugall a sajtó, hetek óta csend van. Ld. például itt [link] hogy februárban mi lesz, isten tudja, de szerintem semmi :)
2012. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonsagos.
2012. dec. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A testverem ott el, tole tudom, hogy SEMMI problema.
2012. dec. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azert az a semmi problema nem igaz!
2012. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én már voltam Izraelben,mitöbb laknak ott barátaink is!Sztem mehetsz februárban is,de 2-3hétnél ne maradj többet!!
2012. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Latin-Lover válasza:
Izrael sosem biztonsagos!
2012. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Izrael sosem biztonsagos!"


Szamodra lehet, hogy nem. Az izraeliek mindenesetre biztonsagban erzik magukat, kulonben nem gondolna a 82 szazalek, hogy ott a legjobb elni.

2012. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!