Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire biztonságos idén...

Mennyire biztonságos idén Japánba utazni?

Figyelt kérdés
Van olyan aki utazik?
2011. márc. 15. 13:11
1 2 3
 1/23 BaKs válasza:
87%
Halálbiztos. :D
2011. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Életem, nézd a híreket meg a tévét... Szerinted mennyire biztonságos? :D Ennyi erővel mehetsz Egyiptomba is :D
2011. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat várok!!

Komolyan szükségem lenne rá...


Van olyan aki utazik idén?? És ha igen, melyik területre?

2011. márc. 15. 13:49
 4/23 A kérdező kommentje:

Első.. vicces volt:D


Második: te aztán tudod, hogy kell megnyugtatni az embert :S

2011. márc. 15. 16:13
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Ne is haragudj már meg, de tényleg nem nézel tévét? Nem látod, hogy hányezren haltak ott meg a napokban a földrengés, az árvíz meg az emiatt bekövetkező dolgok miatt??? De utazz oda nyugodtan tényleg. Nem értem az ilyen embereket, ha ennyi fölös pénzed van, miért nem valami nem katazstrófa súlytotta országba megy...
2011. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Kösz szépen utolsó.. gondolom 2. is te voltál.

Ha csak ilyen módon tudsz válaszolni, akkor kösz, de inkább ne tedd.

Nem ismered a körülményeimet, ugyhogy ne tégy megjegyzéseket az anyagi helyzetemre meg hasonlókra.

Sajnos nem tudok visszalépni, ki kell utaznom. Ezért csak az iránt érdeklődnék, hogy mennyire biztonságos a kiutazás.

És hidd el, félek azért tettem fel ezt a kérdést, és igen, tudom, h földrengés van meg minden.. valószinűleg tájékozottabb vagyok nálad....

Szóval kedves többiek! várom továbbra is a válaszokat

2011. márc. 15. 16:38
 7/23 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: nem biztonságos. Leírták már előttem. De gondolom magadtól is tudtad. Nem értem, mit akarsz még tudni? Vagy mit nem értesz ezen??
2011. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ide "véletlenül" írnak mindig a 77%os emberek, vagy egy ember válaszolgat mindig??


az érdekelt volna, h melyik terület biztonságos, és ha elolvastad volna az előzőeket kedves utolsó, akkor tudnád, h az is volt a kérdés, h ki megy még az idén??

2011. márc. 15. 18:09
 9/23 anonim ***** válasza:
Az utolsó 18:06-os 77%-os vagyok, aki nem egyenlő az előbbiekkel. Iménti kérdéseidre ugyanannyi idő neked is a netről, híroldalakról válaszokat kiböngészni, mint nekünk. Arra igen kicsi az esély, hogy a GYIK olcasóközönsége közül a katasztrófa óta bárki is járt volna Japánban, mondhatom úgy is, szinte 0%.:)De hajrá!:)
2011. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja, meg annak is, hogy a közeljövőben megy ki. A távolabbi jövőbe (év további része) meg senki nem lát, hogy mennyire lesz biztonságos.
2011. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!