Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire jó ötlet?

Mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lány vagyok, és lehetőségem nyílt kimenni továbbtanulni Kazahsztán fővárosába, Asztanába.

Én néztem róla pár videót, és nagyon szép város. Nagyon sokat fejlődik, és gyönyörű!

https://www.youtube.com/watch?v=c1C9lJiV_Qk

https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=tccbSqM2p3..

Talán picit beleszerettem. A fönti linkek bemutatják a város szépségét, és nevezetességeit. Nem mindkettő, csak a második. De az első is nagyon jó vidi lett:)

A kérdésem az lenne, hogy mennyire lenne jó ötlet oda kimenni? A nyelvet nem beszélem, vagyis megértem, de nem tudom kommunikálni. Elvileg gyorsan megtanulnám, mert ismerős közegbe kerülök, ahol a kazah nyelvtudásomba fektetek majd rengeteg időt^^ A rokonaim segítenének kikerülni, és már minden megvan ami fontos. Mit gondoltok? Szerintetek megérné az, hogy kimenjek egy ázsiai országba? Nagy kaland lenne:D Vagy itthon fejezzem be? Bár inkább kimennék, a szívem picit odahúz.. :/ Na?



2013. ápr. 5. 13:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Már nem biztos, hogy kimegyek..

Igazából tervbe van az Egyesült Királyság.. London:P

Na majd..... :D A nyáron kiderül :)

2013. ápr. 14. 15:59
 12/18 anonim ***** válasza:
Ehh... hát azt nem mondom, hogy London rossz, de én a mai eszemmel inkább mondanám, hogy menj Asztanába. Nyilván London az London, de oda lehet fiatal felnőttként is emigrálni (ahogy számos barátom tette már), Kazahsztánba viszont aligha fogsz elmenni később.
2013. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Miért ne mehetnék ki később?:))))
2013. ápr. 15. 20:10
 14/18 anonim ***** válasza:

Mehetni mehetsz, csak valami azt súgja, hogy kevésbé fogsz. Én is akartam menni anno Indiába, de huszonéveim közepén ilyen kalandra már nincs energiám (pénzem), sokkal inkább szempont pl Berlin, ahol tanulni és pénzt keresni is lehet és amúgy igen vonzó város.

Pedig tényleg érdekelne India, de KAzahsztán is, Mongólia is...

2013. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:))) Köszönöm
2013. ápr. 16. 18:37
 16/18 anonim válasza:
láttad már a boratot?
2013. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Láttam.. és annak a filmnek köze sincs Kazahsztánhoz.. de ha te vagy az, aki levelet is irt... akkor leirtam mindent;) pusz
2013. ápr. 23. 20:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a sorsod, kérdező?
2021. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!