Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szereted vagy nem szereted...

Szereted vagy nem szereted Japánt? Indokold ha lehet ^^

Figyelt kérdés
szerintem egyértelmű xD, csak kiváncsi vagyok :),.ha valaki nem akarja indokolni nem muszáj, csak irja meg ...
2009. szept. 23. 19:51
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem őket. És egyeseket nem értek,hogy csak azért gyűlölik őket mert más a szemük alakja. Amúgy nagyon érdekes a kultúrájuk. Egy csomó különbség van köztük és köztünk. Egyrészt pont ezért is érdekelnek.Mások az ételeik,öltözködésük,köszönési szokásaik.Mint ha egy másik kis világ lenne... Egyszer el szeretnék menni oda. Nagyon udvariasak,segítőkészek.De a Koreaiakat is kedvelem.Van egy csomó film is amit mindenkinek ajánlok: A palota ékköve,Yi san és még egy csomó.Bocsánat,hogy ennyit írtam,de olyan sok mindent lehetne még róluk írni! Na most már tényleg abbahagyom.További kellemes napot kívánok mindenkinek!
2010. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Imádom, igaz még nem voltam Japánba, de szeretnék majd ott élni. Tetszik a kultúra, az életmód.. Szeretem az animéket, mangákat. :)

Szóval szeretem :D

2010. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
"Minden idők legnagyobb anyagi kára". Nem is beszélve az áldozatokról. Szegény japók! :(
2011. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én imádom :D Művészetük és a közösségük nagyon jó! Nagyon sok kedves ember van ott. Egyszerűen kellemes ott lenni, tiszta levegő. vagyis sokkal tisztább :)) Egyszer úgy felvennék egy kimono-t vagy egy yukata-t :DDD
2011. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nálam is az animéknél kezdődött, aztán elkezdtem tanulni japánul(már kb ott tartok, hogy az animéknél nem is nézem a feliratokat), nagyon vonz engem a kultúrájuk, a japán konyha is valami fenséges, a japán emberek kedvesek, aranyosak, amolyan vendégszeretőek(sok japán, koreai ismerősöm volt, szóval koreaiakat is imádom:D), a japánok, és koreaiak közt vannak a legszebb nők szerintem, és van azért pár helyes pasi is. ;):D Kétszóval IMÁDOM JAPÁNT! :D
2012. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!