Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökországba repülőjegy 24...

Törökországba repülőjegy 24 ezer forint oda-vissza mindennel. Nem átverés?

Figyelt kérdés

Találtunk egy utat csak pár napig foglalható. Bécsből Törökország oda vissza mindennel együtt nem egész 24 ezer forint. [link]

Anyum szerint ez lehet átverés. Szerintetek? Szállást lehet hozzá olcsón foglalni nekem nem kell a luxushotel mert kirándulni akarok nem dögleni.



2013. máj. 13. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem átverés, a Pelikan egy megbízható jegyiroda.
2013. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne átverés? Ne légy már olyan, hogy ár alapján ítélsz meg bármit is. Ha 5x annyiért adják akkor hihetőbb?? Akkor is lehetne átverés. Ez nem az áron múlik! Utaztam már szó szerint fillérekért, az se volt átverés csak mert olcsó volt.
2013. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem egy ismerősöm mutatott egy oldalt ahol fillekért vannak repjegyek. ő így már körbeutazta a fél világot kb 2-3000 ft-os repjegyekkel. és most készülök ki vele én is olaszországba potom 1 eurós (igen 1 euró nem elírás :)) repjeggyel. persze azért azt hozzá kell tenni hogy a csomagoknak lehet egyéb költségei, ennek nem árt utánnanézni nehogy ott derüljön ki, mert az elég ciki.
2013. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A TK bátor árazásáról ismert, Észak-Amerikából Európába is gyakran ők a legolcsóbbak. Bécsből megy, nem Budapestről, így reálisnak tűnik.
2013. máj. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ő így már körbeutazta a fél világot kb 2-3000 ft-os repjegyekkel



Gondolom Európát érted fél világnak, ugye? Mert hosszabb távra ritka ennyire olcsó jegy de Eu-n belül ez azért elég gyakori.

2013. máj. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért azt ne gondold, hogy a nyaralás végösszege is alacsony marad.


Ez kettőtöknek egy hétre, 300ezer körül lehet...

2013. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bécsbe ki tudsz menni a népligetbőlaz eurolines busszal, a reptéren tesz le.
2013. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

"Azért azt ne gondold, hogy a nyaralás végösszege is alacsony marad.


Ez kettőtöknek egy hétre, 300ezer körül lehet..."


Nem mindenki szórja úgy a pénzt szerintem, mint te tennéd. Két főre repjegy tehát kb. 50, egy hétre szállás 2 főre szintén található kb. ennyiért vagy akár olcsóbban (booking.com-on most ellenőriztem), szóval ez így eddig mondjuk 100 ezer forint. Persze számoljunk még helyi utazásra, illetve Bécsbe is ki kell jutni meg egy hét alatt kaja, fagyi, szuvenír stb... hát én akárhogy számolom sehogy nem jön ki az a 300! Persze ha szórod a pénzt meg drága szállásra van igényed, akkor milliókat is költhetsz.


De ésszerű költekezés mellett két főre egy hét ezzel az ajánlattal kihozható 100-150ezer forint között biztosan.

2013. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

14:05


Gondoltam, hogy olyan valaki beleköt majd a saccolt árba,

aki még az életében nem hagyta el a faluját,

avagy csak a "nyomor-tourist"-al utazott!!

2013. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na azt én is megnézném, hogy 2 fő hogyan hoz ki 100 ezer Ft-ból egy egyhetes törökországi utat...
2013. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!