Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökországba repülőjegy 24...

Törökországba repülőjegy 24 ezer forint oda-vissza mindennel. Nem átverés?

Figyelt kérdés

Találtunk egy utat csak pár napig foglalható. Bécsből Törökország oda vissza mindennel együtt nem egész 24 ezer forint. [link]

Anyum szerint ez lehet átverés. Szerintetek? Szállást lehet hozzá olcsón foglalni nekem nem kell a luxushotel mert kirándulni akarok nem dögleni.



2013. máj. 13. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%

9es: rakd már össze picit a dolgokat! Aki azon örvend, hogy 24e a repjegy az nagyrészt nem az a kategória akiről te írsz.

Nem utaztam még luxusban, ez igaz. De majd azt akkor teszem ha nem kell annak örvendeznem, hogy milyen olcsó a repjegy, mert nem számít. Amíg viszont számít a pénz, addig saját szervezésben és olcsón utazok. Szerinted ez nyomortours, lelked rajta.

Ha falumnak Európát tekinted, akkor valóban nem hagytam el, mert csak 9 külföldi országban jártam az elmúlt egy évben, de az mind európai.


Én amúgy nem állítottam, hogy nem tudnék 300ezret elverni ott, mert nyilván tudnék többet is, ki ne tudna? Csak azt, hogy ez fele annyibol is kijöhet.

2013. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy pont te nem tudod összerakni a dolgokat!!

Pont fordítva van mint ahogyan írtad!


A kiírás alapján a kérdező nem egy gyakorlott utazó.

Vagyis nem fogja tudni annyiból kihozni az utat, mint pl. te.


Amúgy a transzfereket sem számoltad hozzá és a kirándulások, belépők árát is jócskán alábecsülted.

A napi 3xi étkezést sem étteremben kalkuláltad.

Az előre nem látható kiadásokról már nem is beszélve!!


Úgy, hogy nagyon is jó becslés az a 3százezer.

2013. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Oké, költsetek 300-at vagy akár 500-at is, mit bánom én? Örüljetek, hogy megtehetitek, de nem kötelező...

De hagy ne legyen már mindenkinek kötelező. Van aki luxusozni szeret, van aki meg hátizsákosan tök olcsón utazni, világot látni, meg van a kettő között mindenféle ember. Nem vagyunk egyformák, ennyi.

2013. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
HU en nem repcsıvel jöttem de mındıg nezem es neztem a repjegy arakat ıs de szerıntem nagyon keveske,es meg a repterı költsegek akkor tenyleg nıncsenek hozzaszamolva.En 2013 nyaran elöször a GRAND TOURS ceg buszaval jöttem kı az volt az egyetlen magyar ceg amely buszjaratokat ındıt mınden heten penteken megpedıg ugy hogy mınden magyar nagyvarosban van felszallohelyük ez sem utolso szempont ha messze lakık a repcsıketertöl valakı nıncs pluszköltseg amıg oda felutazol. Nekem 2013 junıusaban 16oooFt volt a jegyem.Ugyanaz a jegy 2014 ben mert rakerdeztem naluk mar majdnem 30 000Ftba kerül.Vıszont nagyon kenyelmes a busz semmı gond nıncs vele emeletes luxus buszok. Beleptek Törökorszagba Edırne varosanal es utana a busz lefele megy ha terkepen nezed a tengerpartı üdülövarosokat erınte a vegcel pedıg Kuşadası...Ott lehet elöre egyenıleg apartmanokat ıs foglalnı. En akkor Istanbulba jöttem de sehogy mashogy nem tudtam eljutnı repcsıvel dırekt nem ıs akartam. Edırne-ben szalltam le vagyıs tett le a busz ejszaka egy török benzınkuton. kalandos ut volt de a török völegenyem mar ott vart / orak ota... / együtt jöttünk tovabb autoval İstanbulba. Kesöbb ujra jöttem szeptemberben. Akkor ıs meg olcso volt a jegy. Vonatot ıs kerdeztem most ıs tegnap a MAV ZRT-töl gondoltam hatha tavaly ota valtozott de nem nıncs közvetlen jarat Budapest-Törökorszag csak ket napos utazassal kb 4 atszallassal vıcceskek :) A Grand Tours csak majus 24 es oktober 23 között közlekedık.
2014. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jajj meg egy dolog megkerdeztem az Orıent Expresst ıs amı regen közlekedett Magyarorszagrol Istanbulba de persze mar az sıncs, ezt ıs megırta a MAV ZRT,bemasolom a levelüket ıde:

Tisztelt Utasunk!


Az Orient Express a régi formájában már nem közlekedik, az idei évtől mint különvonat került meghirdetésre egy utazási iroda szervezésében. Erről a különvonatról az utazási iroda honlapján, a [link] oldalon talál információkat.



Üdvözlettel:

Hegedűs László

Ügyfélszolgálati szakértő


Leírás: cid:image001.jpg@01CD3A69.65AA7760

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

Ügyfélszolgálat-MÁVDIREKT


Postacím: H - 1426 Budapest, Pf.: 56.

Székhely: H - 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Telefonszám: 06 40 49 49 49

Fax: +36 1 511 2093

E-mail: informacio@mav-start.hu

Web: www.mav-start.hu

2014. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!