Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen volt Oroszország (ha...

Milyen volt Oroszország (ha már jártál ott)?

Figyelt kérdés
Tényleg nagy a szegénység? Az emberek ,hogy viszonyulnak a külföldiekhez? Turistaként vagy munkavállalóként voltál kint? Letelepednél? Megbántad,hogy elmentél Oroszországba?
2009. okt. 28. 11:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
14%

Nagyjából az eloszlás: 60/30/10 szegény/közép/gazdag.

Hát bocsi de ennek köze sincs valósághoz.Először is ez nagyon régen lehetett mert az ottani szegény nem olyan mintaz etiópai szegény.Egy szegénynek ott max nincs lehetősége elmenni mekibe zabálni meg számítógép előtt ülni éjjelnappal gyerekekre is gonodlok egybe hanem otthon esznek egészséges normális kaját és kint vannak szabadba.Szóval lszerintem ez pozitív szegénység.Így nemlesznek robotok mint európai emberek.A magyar fiatalok szerintem szörnyűek elhízottak lusták unrodízóak.:)De ez baromság h nagy szegénység.Ott él faterom és családom része kint és ők eléggé gazdag réteghez tartonak.De az élettársa úgymond "csóró" helyről van 6gyerekes családrol.De esküszöm azt a 4 fiut abbol családbol irigylem.Olyan talpraesettek és összetartóak.Barátkozunk velük hiába szegények.De kajával nincs gond többet esznek mint bármejik híresség :D.Annyi hogy nem nagyon van számítógép hanem inkább járnak tornapályára edzeni focizni kesztyűzni nagyon kemények ám félni lehet tőlük.Ez kb az a nagyon durva brutális szegénység.A legtöbb milliárdos tényleg úgyvan.Es az elosztás 20/60/20 gazdag/közép/20 aza 20% szegény amit leírtam és úgy a középrétegböl is nagyon sokan élnek sőt unokatestvérem apja keresztapám országgyűlési képviselő szarásig vannak pénzel és 1 számítógépes játékot nem ismer de hihetetlen jó focista és állandoan mikor megyek hozzájuk kint vagyunk a szabadba nemül a házba pedig nem akármilyen házuk van...Aza tényleg nagyon szegény akinek szar élete van az nagyon kevés van már.Valamikor volt és már szerintem lassan nemis lesz Putyin durván rendbehozta és fogja is dolgokat hiába nem elnök :)

2010. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
9%
Közel 30napig bolyongtunk Oroszországban az afganisztáni sivatagban az utolsó 29napban a vizeletünket és forró csokit ittunk és a sivatagi skorpióktól és kigyóktól eltekintve szép hely
2010. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!