Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hong Kongba hogyan, milyen...

Hong Kongba hogyan, milyen repülőtársasággal tudok eljutni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 06:05
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Aeroflottal mentem, szerintem érdemes arra rákeresni. Egyébként ajánlom az akciókat, Lufthansa, Finnair, BA, Cathay akciós árakat érdemes keresni. Ajánlom, hogy hetente nézz rá ezekre az oldalakra és figyeld milyen akciós ajánlataik vannak.

Budapestről csak átszállásal tudsz menni.

2013. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Cathay Pacficet ajánlom.
2013. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ian Catman ***** válasza:
A Singapore Airlines a világ egyik legjobbjának számít régóta. Ők biztos repülnek Hong Kongba. Ha nem, a British-sel Indiába, onnét Hong Kongba. Lufthansa hasonlóan megbízható.
2013. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De a Singapore-al át kell szállni....ráadásul Szingapúr távolabb fekszik mint Hong Kong.


Átgondoltad amit írtál?


Tele van közvetlen géppel a menetrend. Választani és előfoglalni.ennyi

2013. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ian Catman ***** válasza:
Már bocsánat de ki mondta, hogy a Singapore Airlines csak Singapore-ba repül? A Lufthansa sem csak Frankfurtba jár. A Singapore beteríti fél Ázsiát, Londoni, Frankfurti, stb. indulással.
2013. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de Szingapúrban át kell szállni. Tehát ha Budapestről repülsz, akkor kb. ez van: Budapest-London-Szingapúr-Hongkong. Ez sem árban és időben nem éri meg. Gyorsabb, olcsóbb és egyszerűbb pl. a Budapest-Moszkva-Hongkong.
2013. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aeroflottal mentem.


Moszkvában kellett átszállni.

2013. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 6/8 Időpont 09-03 09:57


Kicsit nézz utána..


Mert az említett társaság Londonból-Frankfurtból leszállás nélküli közvetlen járattal repül.


Ez nem egy buszjárat hogy megáll minden sarkon..

2013. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!