Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dubaiba szeretnék utazni majd...

Dubaiba szeretnék utazni majd a wizz airrel. Mi kell dubaiba egy 3 napos kiránduláshoz? Mennyibe kerül a vízum? Hol kell igényelni? Mennyi költőpénz kell? Van olcsó szállás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 22:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
[link] :DDD
2013. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az "Atlantis The Palm Dubai"-ban, most 50 %-os akció van!

Használd ki.



Jelenleg 4millió Ft/éj helyett,

mindössze 2millió Ft/éj !!

:)

2013. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha ilyen hotelekben kondolkodnék akkor gondoljátok hogy a wizz airrel mennék nem magángéppel?? Gondolom mint mindenhol van olcsóbb is! És avítt mail egyébként mi a helyzet?
2013. aug. 31. 09:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Emirates intézi a vízumot a rep. jeggyel együtt, nem tudom hogy a wizz is bevállalja-e.
2013. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vízum 30e fölött és 99%, hogy a Wizz nem fogja neked elintézni. A turistavízumhoz is szponzor kell, így a leglegfapadosabb szállások egyből kiesnek, 3,5-4 csillag alatt a szállodák nem vállalják be.


Olcsó szállás van, én a Winchester Apartment Hotelt tudom ajánlani, 2 éve a 60€/éj-es szobaáruk verhetetlen volt, a hotel pedig jó, a szoba tágas és tiszta. Nekem volt más vízum szponzorom, így azt nem tudom, hogy ők vannak-e már azon a szinten, hogy ilyet vállaljanak.

2013. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
De hát ingyenes a WIFI :DDD első voltam:D
2013. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves első! Te vagy egy unatkozó újgazdag vagy, vagy pedig egy 10 éves aki unatkozik! A többieknek köszi a válaszokat. Milyen egyébként a város mit érdemes mindenkép megnézni?
2013. aug. 31. 23:01
 8/15 anonim válasza:
Én nem vagyok 10 éves ,már elmúltam 11;D amúgy ha tudni akarod 17 vagyok és sok mindent megengedhetek magamnak a Burj al Arab hotel is még beleférne csak rossz érzés lenne ,hogy tudom mennyi pénz megy el rá amit jobb dolgokra is költhetnék:D
2013. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó mindegy, egyébként a link hasznos volt, mert találtam azon az oldalon olcsóbb szállást is úgyhogy kösz :)
2013. szept. 1. 18:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi fene, már a dubajozas sem vízummentes?
2013. szept. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!