Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt vigyek...

Mennyi költőpénzt vigyek magammal? (Olaszország) Sűrgős!

Figyelt kérdés
Két hét múlva magyünk olaszba a sulival, két hétre. Szállás, belépők, stb. biztosítva vannak, viszont kaját magunknak kell szereznünk, plusz még 'költőpénz' ilyen-olyan dolgokra. Firenze, Róma és Velence az útiterv, egy pár híresebb város érintésével.Nem voltam még soha itt, ezért nem tudom az árakat, árkülönbségeket. Igazából nem szeretnék túl sok pénzt magammal vinni, olyan 200 Euróra gondoltam..Szerintetek elég ennyi? Vagy vigyek többet? Köszönöm előre is a válaszokat !

2012. jún. 7. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

kajára számolj napi 20 eurót már az 300 euro...

vagy megéltek napi 3 hamburgeren

2012. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 tetro ***** válasza:
61%

Miért olyan sürgős a kérdés ha két hét múlva mégy?

200 Euronál ha teheted többet vigyél. Olaszországban nem olcsó a kaja. Napi 15 euró szerintem legalább kel rá, és akkor mást még nem is vettél.

2012. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Ti mit esztek, hogy 4-6000 ret eltapsoltok kajára...? Egyeseknek jól megy :)


10 euróból 2x jól lakok.

2012. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Szerintem elég sokat kéne vinned, mert Olaszországban minden sokkal drágább. Így a kaja és ruhák is...
2012. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 monster under yo bed válasza:
44%
Én tavaly nyáron elvoltam Sziciliában 220 euróból, 2 hétre, pedig ettünk-ittunk rendesen, és a belépőket is én fizettem. :D Szerintem a 200 euró bőven elég.
2012. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudomti hol esztek, de egy sima menü alárhol 15-20 euro és akkor még csak egyszer ettél.

Vagy elmész mcdonaldsba és akkor megvagy 5 euróból. De ha már olaszországba megyek,akkor nem hamburgrt akarok enni.

Kedves egyik előző sziciliát ne hasonlítsd össze Rómával, de azért szerintem ott is kevés a 220 2hétre.

2012. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, így igaz, nem hamburgeren szeretnék ott élni,mivel az egésznek az a lényege hogy egy kicsit megsimerjem/megismerjük a kultúrát, ehhez hozzátartozik a gasztronómia is; viszont mint, már említettem, nem vagyok tisztában az ottani árakkal, soha nem voltam még ott, ahol meg utána néztem, mindenhol más-mást írt. mindenképpen hasznosak voltak a válaszok, köszönöm szépen. :)
2012. jún. 7. 19:54
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
én amikor külföldön nyaraltam mindig vittem pár tartós élelmiszert amiből megvolt a reggeli, vacsora. persze nem mindig azt ettem, így csak ebédre költöttem inkább. Szerintem elég lesz az a pénz, ha ilyesmit viszel magaddal, ha nem akkor lehet érdemesebb többet vinni
2012. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Viszed a kártyádat, szinte mindenhol fizethetsz vele. Akkor nincs ez a nagy gondolkodás
2012. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
2-3 euróért akkora pizzát kapsz odakint, hogy hárman nem bírjátok megenni!
2012. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!